user
e
sv

Pixel 7a’nın ayak sesleri duyulmaya başlandı

187 okunma — 09 Mart 2023 12:43
Google’ın yeni amiral gemisi serisi olan Pixel 7’ye eklenecek ilave modeli 7a’nın ayak sesleri duyulmaya başlandı.

Google’un son duyurusuna göre, şirket yıllık geliştirici konferansını 10 Mayıs’ta Mountain View California’daki Shoreline Amphitheater’da düzenleyecek. Konferans sınırlı sayıda fiziksel katılımcıya ev sahipliği yapacak ve dünya genelindeki izleyiciler için ücretsiz olarak canlı yayınlanacak. Etkinliğe kayıt ücretsiz ve şu anda da açık. Kaydolan katılımcılar, konferansın programı ve içeriği hakkında güncellemeleri ve ilgili geliştirici haberlerini e-posta yoluyla alacaklar. Kaydolanlar ayrıca ilgi alanlarına göre içeriği kaydedip görüntüleyebilmek için bir geliştirici profil oluşturabilirler.

Ana konuşmalar canlı veya talep üzerine izlenebilirken, oturumlar sadece talep üzerine mevcut olacak. Kaydolmayanlar da anahtar konuşmaları ve oturumları izleyebilirler ancak ilgi alanlarına göre güncellemeler ve özelleştirilmiş önerileri kaçırabilirler.

Pixel 7a’nın ayak sesleri duyulmaya başlandı

Geçmiş yıllarda Google I/O bileti, isteyen herkes için satılırdı ve katılımcılara değerli hediyeler verilirdi. Ancak, I/O 2023 için yalnızca etkinliğe kayıt olanlar dijital deneyimden yararlanabilecek.

Yaklaşan etkinlikte, Google Android 14‘ün bir önizlemesini yayınlayabilir. Mayıs ayına kadar, Android 14 beta sürümü Pixel kullanıcılarına sunulmuş olacak. Ayrıca, orta seviye Pixel 7a gibi yaklaşan cihazlar hakkında daha fazla bilgi alabiliriz.

Pixel 7a’nın, 6.1 inç AMOLED ekran, 90Hz yenileme hızı, birincil kameranın arkasındaki 64MP Sony IMX787 görüntü sensörü ve 13MP Sony IMX712 sensör tarafından yönlendirilen ultra geniş kamera gibi özellikleri olacağı söyleniyor. Cihaz, raporlara göre Google Tensor 2 yonga seti ile donatılacak. Ayrıca, Google Pixel Fold, Pixel Tablet ve Pixel 8 serisi hakkında da daha fazla bilgi açıklanabilir. Pixel akıllı telefon kullanıcıları Mart ayı için bir sonraki Pixel Özellik Güncellemesi hakkında daha fazla bilgi umut edeceklerdir.

Kaynak : https://www.teknolojioku.com/mobil/pixel-7anin-ayak-sesleri-duyulmaya-baslandi-640899f12627a71dc1141997
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli