user
e
sv

Xiaomi Pad 6 hakkındaki söylentiler, kullanıcıları heyecanlandırdı

121 okunma — 01 Temmuz 2023 19:26
Tablet piyasasındaki payını arttırmak isteyen ve bunun için de Pad 6 kozunu oynayan Xiaomi, şimdi elini güçlendirmenin derdinde.

Nisan ayında Xiaomi, Çin’deki Pad 6 tabletini müşterilerine sunmuştu. Kısa bir süre sonra Hindistan pazarına girdi ve şimdi de Avrupa’ya doğru yol alıyor. Ancak Xiaomi’nin Avrupa pazarına girişine dair henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Xiaomi Pad 6’nın Avrupa’daki varyantları ve fiyatlandırmasına dair detaylar, duyum hesabı sahibi Ishan Agarwal tarafından paylaşıldı.

Agarwal’a göre, Xiaomi Pad 6‘nın Avrupa versiyonu 6GB + 128GB ve 8GB + 256GB RAM ve depolama seçeneklerine sahip olacak. Bu modellerin fiyatları sırasıyla 399 Euro ve 499 Euro olacak. Ayrıca tabletin İngiltere pazarında başlangıç fiyatı 369 Euro olarak belirlendi. Duyumcu Ishan, Pad 6’nın Mavi ve Gri renk seçenekleriyle satışa sunulacağını, Altın renginin ise mevcut olmayacağını belirtti.

Xiaomi Pad 6 hakkındaki söylentiler, kullanıcıları heyecanlandırdı

Xiaomi Pad 6‘nın Avrupa’da ne zaman satışa sunulacağı ve diğer kullanılabilirlik detayları henüz belirsizliğini koruyor. Ishan’ın genellikle sızdırdığı bilgilerin doğruluk payı yüksek oluyor, bu yüzden tabletin önümüzdeki haftalarda tanıtılmasını bekleyebiliriz.

Avrupa pazarına sunulacak Xiaomi Pad 6‘nın, Çin ve Hindistan versiyonlarıyla aynı özelliklere sahip olması bekleniyor. Kutu benzeri bir tasarımı ve 13MP ana sensör barındıran bir kare kamera modülü bulunuyor. Cihaz2.8K çözünürlüğe, 144Hz yenileme hızına ve 550 nit zirve parlaklığa sahip 11 inçlik bir LCD ekran ile geliyor. HDR10 ve Dolby Vision içeriklerini destekliyor ve Dolby Atmos tarafından ayarlanmış dört hoparlör içeriyor.

Xiaomi Pad 6, Snapdragon 870 yonga seti ile çalışıyor ve 8GB’a kadar RAM ve 256GB depolama alanı sunuyor. Cihaz, 8.840mAh kapasiteli bir batarya ile destekleniyor ve 33W hızlı şarj özelliği mevcut.

Kaynak : https://www.teknolojioku.com/mobil/xiaomi-pad-6-hakkindaki-soylentiler-kullanicilari-heyecanlandirdi-64a0337bc55a9d6ef166a9ba
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli