user
e
sv

Honor 90 serisinin özellikleri sızmaya devam ediyor

213 okunma — 21 Mayıs 2023 18:21
Çinli teknoloji şirketi Honor, yeni amiral gemisi üzerindeki çalışmalarına devam ediyor. İşte bu telefonun sızdırılan en son özellikleri.

Vivo ile birlikte yükselen isimlerden biri olan Honor yeni modeller tanıtmaya devam ediyor.

Honor, yeni bir premium orta segment akıllı telefon serisi olan Honor 90 serisini 29 Mayıs’ta Çin’de tanıtacağını açıkladı. Bu tanıtımdan önce, marka yeni serideki telefonların sinyallerini vermeye başladı ve yakın tarihli bir tanıtımla Honor 90 ve 90 Pro’nun tasarımlarını gözler önüne serdi. Şimdiyse, firma, telefonların 200MP’lik birincil kamera, göz korumalı bir ekran ve geniş batarya özellikleriyle geleceğini belirtti. İşte bu konuda bilinen detaylar.

Honor, kısa bir süre önce Weibo üzerinden yaptığı açıklama ile Honor 90 serisi için rezervasyonların Çin’de başladığını duyurdu. Ayrıca, telefonların 200MP birincil kamera ile donatıldığını da onayladı. Honor 80 Pro’da kullanılan Samsung ISOCELL HP3 sensörünün kullanılması bekleniyor. Ancak, Duyumcu Chat Station’a göre, bu kez sensörün çözünürlüğü 160MP ile sınırlı olmayacak. Bu durum, şirketin sensörün tam potansiyelini kullanma niyetinde olduğunu gösteriyor.

Honor 90 serisinin özellikleri sızmaya devam ediyor

Honor Mall’deki resmi Weibo gönderisi, Honor 90 ve Honor 90 Pro‘nun göz koruma özelliğine sahip bir ekran ve dahili 5000mAh batarya ile geleceğini belirtiyor. Honor 90 serisi, 3840Hz PWM göz koruma ekranını kullanacak gibi görünüyor.

Baktığımızda, Honor 90 serisinin çoğu ana özellikleri çok fazla değişiklik göstermiyor. Üst model hala Snapdragon 8+ Gen 1 yongasetini kullanıyor ve çift delikli kavisli bir ekranla birlikte 1.5K yüksek frekanslı karartma özelliğine sahip. Fiyatlandırmanın önceki modele benzer olup olmayacağı ya da Honor’un yeni seriyi bir fiyat artışıyla sunmayı planlayıp planlamadığı henüz belirsiz.

Kaynak : https://www.teknolojioku.com/mobil/honor-90-serisinin-ozellikleri-sizmaya-devam-ediyor-6468db7ba008d85b1f62db7e
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli