user
e
sv

Nokia tuşlu telefon modellerine bir yenisini daha ekledi

222 okunma — 09 Mayıs 2023 07:54
Tuşlu telefon denildiğinde hala akla ilk gelen şirket olan Nokia, bu kategorideki liderliğini sürdürebilmek için yatırımlarına devam ediyor.

Nokia, dayanıklı tuşlu telefonlar pazarında üstünlüğünü korumak için Nokia 105 ve Nokia 110’nun yanı sıra Nokia 106 (2023) modelini de duyurdu. Nokia 105 4G (2023) modeline benzer özelliklere sahip olan Nokia 106, müzik çalar ve yılan oyunu gibi geliştirilmiş özellikleriyle dikkat çekiyor. Nokia, tuşlu telefon pazarında uzun bir geçmişe sahip ve bu alanda lider konumunu korumaya devam ediyor.

Akıllı telefonların yükselişiyle birlikte tuşlu telefonlar geride kalsa da, hala dünya genelinde birçok kişi tarafından talep ediliyor. Özellikle dayanıklı olmaları, uzun pil ömrü ve ekonomik fiyatları, doğa yürüyüşü veya kamp yaparken yedek bir cihaz olarak da kullanışlı hale getiriyor. Nokia 105, kablosuz FM radyo, el feneri ve geleneksel çağrı menüsü gibi temel özelliklere sahipken, Nokia 106 ise MP3 çalar, yılan oyunu ve el feneri gibi ek özellikler sunuyor.

Nokia tuşlu telefon modellerine bir yenisini daha ekledi

Nokia 106, 22 güne kadar bekleme süresi ve 12 saat konuşma süresi sunarken, müzik dinlemek için bir SD kartı olması gerekiyor. Cihazın üç renk seçeneği bulunuyor: kırmızı, turkuaz ve siyah. Nokia özellik telefonları, 2G ağ yeteneklerine sahip olmasına rağmen, Nokia 110’nun daha önce piyasaya sürülmüş 4G varyantı da mevcut. Nokia, üç yeni telefonunun fiyat bilgilerini henüz sağlamadı, ancak oldukça ekonomik olmaları bekleniyor. Nokia ayrıca Nokia 105 ve 106’nın 4G versiyonlarını da piyasaya sürmeyi planlıyor ve Nokia 110 4G Pro’nun yakında duyurulması bekleniyor.

Nokia’nın telefonları, uzun pil ömrü, dayanıklılık ve kullanım kolaylığı gibi özellikleriyle özellikle gelişmekte olan ülkelerde popüler olmaya devam ediyor. Nokia, bu cihazlarla kullanıcılara uygun fiyatlı seçenekler sunarak, tüm dünyada birçok insanın erişimine yardımcı oluyor. Yeni modellerin özelliklerinin ve fiyatlarının duyurulmasıyla birlikte, Nokia hayranları bu cihazların piyasaya sürülmesini sabırsızlıkla bekliyor.

Kaynak : https://www.teknolojioku.com/mobil/nokia-tuslu-telefon-modellerine-bir-yenisini-daha-ekledi-64593e3fb74d444e014d3ff0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli