user
e
sv

Samsung Galaxy Tab S9 serisi ortaya çıkıyor!

228 okunma — 04 Nisan 2023 00:23
Samsung, Galaxy Tab S9 serisini piyasaya sürmeye hazırlanırken, yeni tabletin çizimleri ve bazı özellikleri ortaya çıktı.

Tablet piyasasındaki en güçlü oyunculardan birisi olan Samsung, bu yılın sonlarına doğru yeni modelini tanıtmaya hazırlanıyor. Güney Koreli üretici yeni modelini tanıtmaya hazırlanırken, tabletin özellikleri ve tasarımı hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı

Samsung Galaxy Tab S9 serisi tanıtım için gün sayıyor

Samsung, Galaxy Tab S9 serisini piyasaya sürmeye hazırlanırken, yeni tablet modelinin çizimleri ve bazı özellikleri belli oldu. İlk bakışta Galaxy Tab 8’e oldukça benzeyen yeni Tab S9+ detaylarda ise selefinden ayrılıyor.

Yeni model özellikle arka bölümde kameralar konusunda farklı bir tasarıma adım atmış durumda. Samsung’un Galaxy S22 ile başladığı ve S23 ile devam ettiği kamera adası tasarımı yeni modelinde de devam ediyor. Tabletin her iki kamerası da gümüş halkalarla çevrili. Genel olarak şık bir tasarıma sahip olan tablette dokunmatik kalem yuvasının da daha belirgin olarka tasarlandığını görüyoruz.

285,4 x 185,4 x 5,64 mm boyutlarında olan tablet, bu anlamda önceki nesille neredeyse aynı ölçülerde karşımıza çıkıyor. 12,4 inçlik bir ekranla gelmesi beklenen tablette, dört hoparlörlü düzen, USB Typze-C bağlantısı ve klavye için de bir bağlantı noktası sunuluyor.

Boyut konusunda fazla bir değişiklik yer almıyor olsa da Samsung’un Galaxy Tab S9 serisinde tabletlerde bir ilk olacak teknolojiye yer verecek. Gelen bilgilere göre Galaxy Tab S9 serisi IP67 su ve toza dayanıklılık sertifikasına sahip olacak. IP67 seviyesi cihazları tam olarak su ve tozdan korumasa da yağmur ve su sıçramalarına karşı yararlı olacaktır.

Samsung’un Tab S9 serisini bu yıl içerisinde katlanabilir ekranlı telefonları ile tanıtması bekleniyor.

Kaynak : https://shiftdelete.net/samsung-galaxy-tab-s9-serisi
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli