user
e
sv

Samsung’un gizli silahının özellikleri ortaya çıktı! Bu nasıl telefon!

278 okunma — 01 Nisan 2023 18:01
Katlanabilir akıllı telefon dünyasının muhtemel yeni lideri Galaxy Z Fold 5, şimdi de Geekbench testlerinde göründü.

Samsung’un beşinci nesil katlanabilir telefonlarını Ağustos ayında duyurması bekleniyor. Samsung Galaxy Z Fold 5 daha önce çeşitli sızıntılara konu oldu. Şimdi, katlanabilir telefonun ABD versiyonu Geekbench benimseyerek cihazın ana özelliklerini açıkladı.

Samsung Galaxy Z Fold 5, benimseyen SM-F946U model numarası ile benckmark veritabanında listeleniyor. Listelemede, “kalama” adlı anakartı ile birlikte üç çekirdeği 2.02GHz hızında, dört çekirdeği 2.80GHz hızında ve birincil çekirdeği 3.36GHz hızında işlem yapıyor. Katlanabilir telefon 12GB RAM ile listelenirken, daha fazla RAM ve depolama konfigürasyonu da bekleniyor. Yazılım olarak, cihaz kutusundan Android 13 işletim sistemiyle çıkacak.

Samsung’un gizli silahının özellikleri ortaya çıktı! Bu nasıl telefon!

Samsung Galaxy Z Fold 5, Geekbench’in tek çekirdekli ve çok çekirdekli test sonuçlarında sırasıyla 2,014 ve 5,022 puan alıyor. Bunun dışında benchmark veritabanı başka herhangi bir bilgi açıklamıyor.

Daha önceki sızıntılarda, Samsung Galaxy Z Fold 5‘in yeni bir su damlası menteşe teknolojisi ile donatılacağı belirtiliyordu. Yeni menteşe sayesinde, katlandığında panel arasındaki boşluk azaltılacak. Ayrıca cihazın ağırlığının Fold 4‘ten daha az olacağı ve bu ağırlığın 254 gram seviyesinde olacağı iddia ediliyor. Kamera kurulumu açısından Galaxy Z Fold 5, 50MP ana sensör, 12MP ultra geniş açılı lens ve 10MP telefoto birimine sahip olacak.

Kaynak : https://www.teknolojioku.com/mobil/samsungun-gizli-silahinin-ozellikleri-ortaya-cikti-bu-nasil-telefon-6426aca92fb2ce186b74ac0b
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli