user
e
sv

iPhone kullanıcıları telefonlarını S23 gibi kullanabilecekler

190 okunma — 01 Nisan 2023 23:07
Güney Koreli teknoloji devi Samsung, Apple’dan müşteri çalabilmek için her yola başvuruyor. İşte şirketin son planı.

Samsung, iPhone kullanıcılarının Galaxy S23‘ü deneyimlemeleri için güncellenmiş bir web uygulaması sunuyor. İki farklı ekosistem arasında geçiş yapmak, her şeyi el ile aktarmayı ve yeni bir işletim sistemiyle uyum sağlamayı gerektirir. Bu, birçok kullanıcı için zorlayıcı bir durum olabilir ve farklı deneyimler keşfetmelerini engelleyebilir. Ancak iPhone kullanıcıları, Galaxy S23’e geçiş yapmayı düşünüyorlarsa, bu konuda kendilerine oldukça ilginç bir çözüm sunuluyor.

Samsung, iPhone kullanıcılarına yönelik güncellenmiş Try Galaxy web uygulamasını sunarak Galaxy S23’ü satın almadan önce deneme imkanı sunuyor. Uygulama, One UI 5.1 arayüzü ve yeni özellikleriyle Android 13’e dayanıyor ve iPhone kullanıcılarının cihazı deneyimlemelerine olanak tanıyor.

iPhone kullanıcıları telefonlarını S23 gibi kullanabilecekler

Bugünden itibaren, iPhone kullanıcıları 14 farklı dilde (Arapça, Bahasa, Çince (Mandarin ve Tayvan), İngilizce, Fransızca, Fransızca Kanadalı, Almanca, Japonca, Portekizce, İspanyolca, İspanyolca Meksikalı, İsveççe ve Vietnamca) Try Galaxy uygulamasını yükleyebilirler. Uygulama, Samsung telefonları için özel olarak tasarlanmış farklı uygulamaları ve faydalı öğreticileri gösteriyor.

Tabi Samsung ne kadar uğraşırsa uğraşsın “Fan Boy” olarak tarif edilen belli bir Apple kitlesi için bu girişimlerinin hiçbir anlamı olmayacaktır. Aslında şirket de bu durumun farkında. Bu yüzden Samsung’un asıl hedefi, Apple’a henüz yeni geçiş yapmış ve iPhone tasarımına tam olarak ayak uyduramamış kullanıcıların akıllarını çelmek olabilir.

Kaynak : https://www.teknolojioku.com/mobil/iphone-kullanicilari-telefonlarini-s23-gibi-kullanabilecekler-64285b13f06c6c17b75c52bf
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli