user
e
sv

Huawei P60 Pro’nun renkleri ortaya çıktı

801 okunma — 22 Mart 2023 15:41
Çinli teknoloji devi Huawei, P60 serisini tanıtmak için artık geri sayıma geçmişken, duyumcular son dakikaya kadar çalışmaya kararlı gibi görünüyor.

Huawei P60 Pro‘nun resmi lansman haftasına ulaştığımızı gördük. Son zamanlarda sızan birçok ayrıntıya rağmen, premium akıllı telefon için henüz daha birçok sızıntı var gibi görünüyor.

Yeni amiral gemisinden İphone 14 Pro’nun Dinamik Ada adı verilen özelliğine benzeyen bir Mini Capsule özelliği bekliyoruz. P60 Pro’nun bazı canlı görüntüleri de yakın zamanda sızdırıldı, ancak bunlar sadece beyaz renkte sergilendi.

Bu nedenle, 23 Mart lansman tarihinden önce akıllı telefonu tüm iddia edilen renk seçenekleriyle görmek gerçekten harika olurdu ve işte sızıntılar konusunda ünlü olan Abhishek Yadav, kullanıcılara Twitter’da tam da bunu sağladı.

Huawei P60 Pro'nun renkleri ortaya çıktı - Resim : 1

Huawei P60 Pro’nun renkleri, resmi tanıtımdan önce çevrimiçi olarak sızdırıldı

Zaten P60 Pro’nun beyaz renk seçeneğini biliyorduk, bu yüzden gerçek sürprizler mor ve yeşil renk seçeneklerinde geliyor. Mor seçeneği oldukça soluk görünüyor, neredeyse bir çeşit gül-kül renginde, yeşil seçeneği ise Pixel 7 Pro’nun Hazel seçeneğinden biraz daha koyu ve doygun görünüyor.

Tabii ki, bunların yakından bakıldığında çok farklı görüneceğini biliyoruz, ancak beyaz model de yakından görüldüğünde daha etkileyici olabilir, çünkü bir tür dokuma etkisi var gibi görünüyor. AndroidHeadlines’ın fark ettiği gibi, telefonun arka tarafı taşa benzemektedir. Ancak, tüm üç P60 Pro varyantının, dokunuş hissine rağmen cam arka panele sahip olacağı söyleniyor.

Kaynak : https://www.teknolojioku.com/mobil/huawei-p60-pronun-renkleri-ortaya-cikti-641abe8374d8ed4df42ee35e
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli