user
e
sv

Huawei’in yeni amiral gemisine ilişkin şok iddia

254 okunma — 18 Mart 2023 22:01
Çinli akıllı telefon üreticisi Huawei, yeni amiral gemisi için geri sayıma geçmişken, ortaya atılan son iddialar kafaları karıştırdı.

Huawei, P60 serisini 23 Mart’ta piyasaya sürmeye hazırlanıyor ve söylentilere göre şirket “Ultra” versiyonunu “Art” olarak yeniden adlandırabilir. Bir ipucuna göre, P60 Ultra, Huawei P60 Art adı verilen bir premium versiyonla değiştirilebilir. Şirket, “P60 Art” adını Çin marka ofisiyle tescilledikten sonra bu spekülasyon ortaya çıktı. “Ultra” varyantlarıyla olduğu gibi, bu yeni versiyonun Pro versiyona göre benzersiz tasarım özellikleri ve kamera avantajları olabileceği düşünülüyor.

Huawei’nin planlarını tamamen değiştirip değiştirmediği henüz belirsiz olsa da, yeni isimlendirme yönteminin yaklaşan piyasaya sürümünde kullanılacağı görünüyor. Huawei P60 serisinin kamera bölümünde çeşitli yeni teknolojilerin yer alması bekleniyor ve diğer özelliklerin lansman etkinliğinde açıklanması da kuvvetle muhtemel.

Huawei’in yeni amiral gemisine ilişkin şok iddia

P60 Art’ın tasarım ve özellikler açısından ön plana çıkacağı, standart ve Pro cihazlarla nasıl karşılaştırılacağının merak edildiği belirtiliyor. Huawei, yüksek kaliteli akıllı telefonlar üretme konusunda güçlü bir üne sahip ve P60 serisi de bu durumun tekrarı olacaktır. Hatta bazı son renderlar, P60’ın iPhone tarzı Dinamik Adalar yüzeyi kesimine sahip olabileceğini gösteriyor ki bu oldukça ilginç olacak.

Lansman tarihi yaklaşırken, teknoloji tutkunları P60 serisinin ne sunacağı konusunda daha fazla bilgi bekliyor. Huawei, özelliklerle ilgili oldukça gizli kalmış olsa da, yeni cihazların tanıtılmasıyla birlikte etkileyici kamera özellikleri ve diğer keskin teknolojiler göreceğimizi bekleyebiliriz. Her zaman olduğu gibi, teknoloji dünyası Huawei’nin en son çıkışıyla heyecan içinde ve P60 serisinin ne getireceğini görmek için sabırsızlanıyor.

Kaynak : https://www.teknolojioku.com/mobil/huaweiin-yeni-amiral-gemisine-iliskin-sok-iddia-641473ccdd05b56d727eecf1
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli