user
e
sv

Bu uygulama, katlanabilir akıllı telefonunuzu bambaşka bir boyuta taşıyacak

841 okunma — 17 Mart 2023 08:51
Katlanabilir akıllı telefonlar için geliştirilen bu uygulama, telefonun kapağının çok daha aktif olarak kullanılmasına imkan tanıyacak.

IJP tarafından geliştirilen popüler bir uygulama olan CoverScreen OS, son zamanlarda Oppo Find N2 Flip odaklı bir güncelleme yayınladı. Bu uygulama, Samsung’un Galaxy Z Flip telefonlarının dış ekranlarına ek fonksiyonellik ekliyordu. Şimdi ise Oppo Find N2 Flip‘in büyük kapağına da destek veriyor. Yeni güncelleme, ekranı bir minyatür telefona dönüştürüyor.

Uygulama, Cover Launcher / App Launcher / Drawer, tüm üçüncü taraf uygulamalar için ana ekran widget’ları desteği, hızlı anahtarlar, gezinti hareketleri, bildirimler ve Samsung’un kapağında mevcut olmayan ek kontroller içeren çoklu oturumlu, parçalar arasında hareket ettirme gibi geniş bir özellik yelpazesi sunuyor. Uygulama ayrıca, sesli, QWERTY ve T9 dahil olmak üzere tam klavye desteği sunmayı da ihmal etmiyor.

Bu uygulama, katlanabilir akıllı telefonunuzu bambaşka bir boyuta taşıyacak

Uygulama Oppo’nun başlatıcısı üzerinde çalışıyor, bu nedenle sistem hızlı anahtarlarına ve widget’lara hala erişebilirsiniz. Çevrimiçi olarak mevcut olan videolarda, kullanıcının uygulamaları kaydırması, bir YouTube videosu açması ve “Oppo” için Google Chrome’u açması gibi uygulamayı kullanırken nasıl çalıştığını görebilirsiniz. Ekran, ana ekranı kullanmanın neredeyse aynısı şekilde çalışır, bu da uygulamanın ne kadar sorunsuz çalıştığını gösterir.

IJP, uygulamanın performansını iyileştirmeye çalışıyor ve en son sürümün Oppo Find N2 Flip üzerinde sorunsuz çalıştığı görünüyor. Uygulama, Galaxy Z Flip 3’ten beri mevcut ki daha sonra Galaxy Z Flip 4 için bir güncelleme almıştı.

Eğer bir Oppo Find N2 Flip‘e sahipseniz, uygulamanın en son sürümünü ücretsiz olarak Play Store’dan indirerek deneyebilirsiniz. Genel olarak, bu uygulama Oppo Find N2 Flip‘in zaten etkileyici özelliklerine mükemmel bir ek katman sunuyor ve zaten etkileyici bir cihaza daha fazla değer katıyor.

Kaynak : https://www.teknolojioku.com/mobil/bu-uygulama-katlanabilir-akilli-telefonunuzu-bambaska-bir-boyuta-tasiyacak-6412ad72f1d453565907550b
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli