user
e
sv

iOS 16.4 Beta 4 yayınlandı: Yeni neler var?

787 okunma — 16 Mart 2023 08:07
iOS 16.4 Beta 4 erişime açıldı. Bir dizi yazılım hatasını gideren yeni sürüm, ayrıca Game Center widget'larını ele alıyor.

Apple, iOS 16.4 Beta 4 güncellemesini kullanıma açtı. Yazılımsal hataları gideren yeni güncelleme ile bir dizi tasarımsal değişiklik de sunuldu. Güncellemedeki dikkate değer yeniliklerin başında, Game Center bölümündeki yeni bir açılış ekranı boy gösteriyor. İşte iOS 16.4 güncellemesi.

iOS 16.4 Beta 4 güncelemesi neler vadediyor?

iOS 16.4 için yeni sürüm, Apple’ın geliştirici programına kayıtlı olanların kullanımına açıldı. Apple tarafından yayınlanan en yeni iOS 16.4 betası, işletim sistemindeki önemli hataları gideriyor ve bir dizi düzeltme içeriyor.

2022’nin sonlarında Apple, macOS Ventura ve iOS 16’yı kullanıcılarına paylaştı. Şirket, o zamandan beri iOS 16’nın sorunlarını gidermek ve yeni özellikler eklemek için küçük güncellemeler üzerinde çalışıyor. Bu güncellemeleri de beta sürümüyle kullanıcılara dağıtıyor.

Geçtiğimiz aylarda beta sürecine giren iOS 16.4 ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıktı. İşte iOS 16.4 çıkış tarihi…

iOS 16.4 dördüncü sürümün başlıca yazılımsal sorunlara odaklandığını belirtmek gerekiyor. Buna ek olarak, Game Center uygulamasında tasarımsal bir değişiklik uygulandı. Apple’ın açıklamasına göre, Game Center bölümüne girdiğinizde, Activity Widget ve Activity Access özelliklerini gösteren bir açılış ekranı bulunacak.

iOS 16.4 Beta 4 nasıl indirilir?

  • Ayarlar uygulamasına giriş yapın.
  • Genel > Yazılım Güncelleme bölümüne girin.
  • Güncelleme göründüğünde İndir ve yükle butonuna dokunun.
  • Hizmet Şartlarını okuyun ve kabul edin.
  • İndirme işleminin tamamlanmasını bekleyin. iPhone şarjınızın yüksek olduğundan ve internete bağlı olduğunuzdan emin olun.

iOS’un yeni betasına ek olarak iPadOS 16.4 beta 4, watchOS 9.4 beta 4, tvOS 16.4 beta 4 ve macOS Ventura 13.3 beta 4 sürümlerinin de dağıtıma çıktığını belirtmek gerekiyor.

Kaynak : https://shiftdelete.net/ios-16-4-beta-4
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli