user
e
sv

Oppo Find X6 Pro vitesi 6’ya taktı geliyor! Hız manyağı yapacak!

464 okunma — 14 Mart 2023 08:16
Akıllı telefon dünyasında dengeler değişmeye devam ediyor. Yakında tanıtılacak olan Oppo Find X6 Pro, Geekbench platformuna uğrayarak nasıl bir güç sunacağını gözler önüne serdi.

Oppo markasının mobil pazardaki rekabetçi konumu aşikar. Her segmente yönelik akıllı telefonlar geliştiren marka, şimdi yaklaşan amiral gemisi akıllı telefon serisine yönelik büyük hazırlıklarını sürdürüyor. Bu serinin profesyonel üyesi Oppo Find X6 Pro ise Geekbench platformunda test edilmiş gibi gözüküyor.

Veritabanından gelen son bilgiler, telefona dair performans ölçütlerini gösteren tabloyu öne çıkarıyor. Ayrıca telefona dair bazı kilit teknik özellikler de ortaya çıktı. Gelin tüm detaylara birlikte göz atalım.

Oppo Find X6 Pro Geekbench’te gözüktü!

PGEM10 model numarası ile Geekbench platformunda tespit edilen Oppo Find X6 Pro, bilgilere göre Qualcomm’un son teknoloji yonga seti olan Snapdragon 8 Gen 2 yonga setinden güç alacak. Bu yonga setinin yanı sıra akıllı telefon 16GB RAM’den destek alacak. Bu ikili sayesinde cihaz tek çekirdekli testlerde 1468 puan çok çekirdekli testlerde ise 4903 puan elde etmiş durumda.

Bu ölçütleri göz önüne alırsak Find X6 Pro modelinin oyun, medya ve benzeri akışlarda çok yüksek performans sunacağını farz edebiliriz. Telefonun Android 13 tabanlı işletim sisteminde fonksiyonlarını sürdüreceği de bilgiler arasında.

Oppo Find X6 Pro
Oppo Find X6 Pro akıllı telefona ait Geekbench görüntüsü. (Geekbench 5)

Daha önceki bilgilere göre Oppo Find X6 Pro6.8 inç büyüklüğünde E6 AMOLED ekran taşıyacak. 120Hz yenileme, 2K çözünürlük ve 10-bit renk derinliği sunan bu ekran, akıcı bir deneyim konusunda oldukça başarılı olacak.

Telefonun optik tarafında ise Hasselblad optimizasyonu ve yüksek çözünürlüklü amiral gemisi lensleri görmek şaşırtıcı olmaz. Telefonun çok yakında tanıtılacağını da hatırlatalım. Yeni bilgiler için takipte kalın.

Kaynak : https://www.teknolojioku.com/mobil/oppo-find-x6-pro-vitesi-6ya-takti-geliyor-hiz-manyagi-yapacak-640f919699d3db49e64119e1
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli