user
e
sv

Popüler Samsung serisi için güncelleme müjdesi!

873 okunma — 12 Mart 2023 17:48
Samsung, ortaya çıkan bilgilere göre son Galaxy serisindeki kamera sorunlarını çözmek için düğmeye basmış durumda. İşte detaylar.

Samsung Galaxy S23 serisi yakın bir tarihte tanıtıldı. Her akıllı telefonda yaşanabileceği gibi Galaxy S23, kamera açısından bazı problemlere sahip ancak yeni gelen bilgilere göre Güney Koreli teknoloji devi son akıllı telefon serisi büyük bir güncelleme üzerinde çalışıyor. Bu büyük güncelleme sayesinde Galaxy S23 ailesindeki telefonların kamera sorunları çözülecek. Peki bu güncellemede hangi sorunlar ele alınacak?

Samsung, Galaxy S23 serisinin kamerasını iyileştirecek

Galaxy S23 modellerine sahip olan kullanıcılar, telefonlarının kameralarında bazı sorunlar olduğunu aktarmıştı. Bulanık fotoğraflar, deklanşör gecikmeleri, Gece Modu ile ilgili sorunlar ve çözünürlük kayıpları şikayet edilen problemler arasında yer alıyordu.

Ice Universe ismiyle tanıdığımız ünlü bir endüstri analisti, Samsung’un bu kamera problemlerini ele alan büyük bir güncelleme üzerinde çalıştığını aktardı. Ice Universe’a göre Samsung, çok yakın bir tarihte bu güncellemeyi yayınlayacak.

 

Bu güncellemede yukarıda bahsettiğimiz kamera sorunlarının çözüleceği bilgisi yer alıyor. Böylelikle Galaxy S23 kullanıcıları, iyileştirilmiş bir kamera deneyimini yaklaşan güncelleme sayesinde elde edecek.

Sorunlara rağmen kullanıcılar, söz konusu güncellemenin bu sorunları çözeceğinden ve kamera performansını artıracağından oldukça umutlu. Samsung, güncellemeyi yayınladığı anda sizlerle paylaşacağız. Yeni detaylar için bizleri takipte kalın.

Kaynak : https://www.teknolojioku.com/mobil/populer-samsung-serisi-icin-guncelleme-mujdesi-640dd7f506ff890aff50337a
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli