user
e
sv

Samsung Galaxy Z Fold5’in harici ekran boyutu onaylandı

900 okunma — 10 Mart 2023 19:29
Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un katlanabilir akıllı telefon dünyasındaki süper amiral gemisi hakkında yeni bilgiler var.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung uzun süredir katlanabilir akıllı telefon pazarını domine ediyor. Ancak Honor Magic Vs Fold’un piyasaya çıkışı Samsung’a güçlü bir rekabet sundu. Bununla birlikte, Galaxy Z Fold5‘in dış ekran boyutu sızdırıldı.

Samsung’un bir sonraki nesil katlanabilir akıllı telefonlarının piyasaya sürülmesini bekleyen hayranları sürprizle karşılaşabilirler. Ünlü bir sızıntıcı olan Ice Universe’ün iddiasına göre, Galaxy Z Fold 5, Galaxy Z Fold 4 ile aynı 6,2 inçlik dış ekran boyutuna sahip olacak. Bu bilgi, Ice Universe tarafından Twitter’da paylaşıldı. İddiasını desteklemek için başka herhangi bir detay veya kanıt sağlamasa da, Samsung ürünleriyle ilgili doğru bilgi verme geçmişi bu bilginin de doğru olduğunu gösteriyor olabilir.

Samsung Galaxy Z Fold5’in harici ekran boyutu onaylandı

Galaxy Z Fold 4, Ağustos 2021’de piyasaya sürüldü ve eleştirmenler ve kullanıcılar tarafından olumlu geri bildirimler aldı. OLED ekranları ve 120Hz yenileme hızı olan 6,2 inçlik bir kapak ekranı ve 7,6 inçlik bir ana ekranı vardı. Ana ekranda gömülü bir kamera da vardı, bu da deneyimin bütünlüğüne ve akıcılığına katkı sağladı. Galaxy Z Fold 5’in 2023’ün sonlarında veya 2024’ün başlarında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Cihazın fiyatı bilinmiyor, ancak piyasaya çıkışında 1.799 dolar olan Galaxy Z Fold 4’e benzer veya biraz daha yüksek olabilir.

Galaxy Z Fold 5‘in aynı dış ekran boyutuna sahip olacak olması, daha büyük veya daha kenarlarına kadar uzanan bir kapak ekranı arayan bazı tüketicileri hayal kırıklığına uğratabilir. Diğerleri ise hala taze ve yaratıcı bir teknoloji olan katlanabilir cihazının dayanıklılığını ve performansını iyileştirmek için Samsung’un çabalarını takdir edebilir.

Kaynak : https://www.teknolojioku.com/mobil/samsung-galaxy-z-fold5in-harici-ekran-boyutu-onaylandi-640ad3857f3d890bfd169bd0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli