user
e
sv

Oppo Pad 2 bildiğimiz tabletleri unutturmaya geliyor!

175 okunma — 07 Mart 2023 14:00
Tablet sektöründe atılımlarını gerçekleştiren marka şimdi Oppo Pad 2 modeliyle karşımızda. Geekbench platformunda gözüken tablet, neler sunacağı konusunda bizleri aydınlatıyor. Detaylara bakalım.

Oppo markasının yalnızca akıllı telefon üretmediğinizi hepimiz biliyoruz. Kablosuz kulaklık ve farklı aksesuarları da üreten şirket, geçtiğimiz vakitlerde tablet sektörüne giriş yapmıştı. Oppo Pad isimli tabletini tanıtan marka, yoğun bir dikkat çekmişti. Şimdi ise gözlere farklı bir tablet çarpıyor. Bu modelin devamı olması beklenen Oppo Pad 2, Geekbench platformunda ortaya çıkarak nasıl özelliklere sahip olacağı konusunda bekleyenlerini aydınlattı.

Oppo Pad 2 Geekbench’te görüntülendi, özellikleri ortaya çıktı

Oppo Pad modelinin yakın bir tarihte ekran ve pil gibi detayları ortaya çıkmıştı. Şimdi ise tablet Geekbench benchmark platformunda tespit edildi. Bu sayede cihazın diğer kilit özellikleri ortaya çıktı.

Geekbench listelemesine göre Oppo Pad 2, Qualcomm’un Snapdragon 888 amiral gemisi yonga setini kapsıyor. Bu yonga seti ile tablet, Geekbench 6 platformunun tek çekirdekli testlerinde 1160 puan, çok çekirdekli testlerinde ise 3186 puan almış durumda. Böylelikle tablet, üstün bir performans sunacağını kanıtlıyor. Cihazın 8GB RAM’i de kapsayacağı bilgiler arasında.

Oppo Pad 2
Oppo Pad 2 Geekbench listelemesi. (Geekbench)

Daha önceki bilgilere göre Oppo Pad 2, ön kısmında 11 inç büyüklüğünde HDR10+ ve Dolby Vision destekli ve 144Hz yenileme hızı sunan LCD ekran sunacak. 67W hızlı şarj destekleyen 9.500mAh kapasiteli pil de uzun bir kullanım süresi sağlayacak.

Android 13 üzerinde işlem yapacak olan tablet hakkında bildiklerimiz şu anlık bu bilgiler ile kısıtlı. İlerleyen vakitlerde tablete dair yeni bilgilerin ortaya çıkacağı öngörülüyor.

Kaynak : https://www.teknolojioku.com/donanim/oppo-pad-2-bildigimiz-tabletleri-unutturmaya-geliyor-6406e80bb0226944a34189cc
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli