user
e
sv

Nothing’in tek derdi yeni akıllı telefon modeli değil

350 okunma — 07 Mart 2023 15:57
Şeffaf tasarımlı akıllı telefon modeliyle gönüllere taht kuran Nothing, bu seneki planlarına yeni bir kablosuz kulaklık modelini daha dahil etti.

Nothing, ilk ürünü Nothing Ear (1)’i 2021’in ortalarında piyasaya sürdü ve çevresinde büyük bir heyecan yaratıldı. Kulaklıkların tasarımı benzersiz görünse de, sesleri yalnızca orta derecede. Şimdi, şirket, ikinci nesil TWS kulaklığı Nothing Ear (2)’yi bu ayın ilerleyen günlerinde piyasaya süreceğini doğruladı.

Nothing, yaklaşan Ear (2) TWS kulaklıklarının resmi teaser’ı aracılığıyla, kulaklıkların 22 Mart’ta piyasaya sürüleceğini duyurdu. Şirket, yeni kulaklıkların resmi görünümünü veya özelliklerini açıklamadı, ancak Nothing, Ear (2) kulaklıklarının Ear (1) ile karşılaştırıldığında daha iyi ses ve daha iyi netlik sunacağını belirtiliyor.

Nothing, yaklaşan kulaklıklarla ilgili herhangi bir ayrıntıyı henüz açıklamadı, ancak OnLeaks, kulaklıkların tasarım renderlarını paylaştı. Görseller, Nothing’in birkaç değişiklikle aynı formülü takip etmeyi planladığını gösteriyor. Ear (1) ile benzer şekilde, yeni Ear(2) kulaklıklarının şarj kutusu da şeffaf bir tasarıma sahip.

Nothing’in tek derdi yeni akıllı telefon modeli değil - Resim : 1

Nothing’in tek derdi yeni akıllı telefon modeli değil

Görsellerde, gürültü engelleme mikrofonunun yerleşiminde hafif bir değişiklik olduğu görünüyor. Daha önce kulaklıkların üstünde olan mikrofon şimdi sapın üzerine taşınmış. Tasarım aynı kalsa da, Nothing Ear (2) yeni özellikler getirebilir. Kulaklıkların, kullanıcıların konforuna göre gürültü önleme seviyesini özelleştirmelerine izin verecek yeni bir kişiselleştirilmiş ANC modu ile birlikte geleceği bildiriliyor.

Orijinal kulaklıklar zaten Light ve Maximum modlara sahip. Ear (2) ayrıca, arka plan gürültüsünü duymanıza izin veren bir şeffaflık modu da getirebilir. Ayrıca, kulaklıkların çift bağlantı özelliği sunarak aynı anda iki cihaza bağlanmanızı ve sorunsuz şekilde aralarında geçiş yapmanızı sağlayabilir.

Kaynak : https://www.teknolojioku.com/donanim/nothingin-tek-derdi-yeni-akilli-telefon-modeli-degil-6406eb62abeac44a9d64e127
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli