user
e
sv

Samsung Galaxy A54 bu defa da akıllı kılıf sızıntısıyla karşımıza çıktı

761 okunma — 06 Mart 2023 22:52
Güney Koreli teknoloji devinin yeni orta segment akıllı telefon modeli, sızıntılara doyamıyor. İşte bu cihaza dair en son gelişmeler.

Samsung, Galaxy A54 akıllı telefonunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bugüne kadar Galaxy A54 hakkında internet üzerinde zaten birçok sızıntı vardı. Sızan görüntüler, cihazın tam görünümünü ve form faktörünü ortaya çıkardı. Ancak şimdi Samsung, Makedonya’daki resmi portalında yaklaşan cihazın akıllı görünüm kılıfını sızdırdı. Akıllı görünüm kılıfı sadece kendi form faktörünü değil, aynı zamanda akıllı telefonun tam görünümünü de ortaya çıkarıyor.

Gerçek kılıf henüz satın alınmaya hazır değil, ancak Samsung, aksesuarın birkaç renderını yayınladı. Bu, tekli yuvarlak kamera kesikleri ve hafifçe yuvarlatılmış bir metal çerçeve arasına yerleştirilmiş düz cam panelleri olan telefonun tasarımını doğruluyor. Kılıfa göre, cihaz Galaxy S23’e çok benzeyecek.

Samsung Galaxy A54 bu defa da akıllı kılıf sızıntısıyla karşımıza çıktı - Resim : 1

Samsung Galaxy A54 bu defa da akıllı kılıf sızıntısıyla karşımıza çıktı

Resmi portalda sızdırılan tasarım, önceden sızdırılan renderlarla da uyumlu. Her birinde tek bir kamera lensi bulunan üç ayrı kamera çıkıntısı görülebiliyor. Cihaz, merkezi hizalanmış bir selfie kamerası için yuvarlak kesikli düz bir panele sahip olacak.

Resmi başlık “Smart View Wallet Case” olarak adlandırılıyor. Aksesuar, Always-On Display saat için küçük bir kesik açıklığı ve ekran kapağının diğer tarafında bir kredi kartı tutucusu içeriyor. Renderlar, cihazın alt kenarında bir USB-C portu, bir mikrofon ve bir hoparlör ızgarası olduğunu gösteriyor. Galaxy A54’ün yan tuşu ve ses düğmesi sağ kenarda yer alıyor. Samsung web sitesinde, Smart View Wallet Cover sadece siyah renkte mevcut. Ancak görüntüler, telefon resmi olarak piyasaya sürüldüğünde bu renk seçeneklerinin mevcut olabileceğini gösteriyor.

Kaynak : https://www.teknolojioku.com/mobil/samsung-galaxy-a54-bu-defa-da-akilli-kilif-sizintisiyla-karsimiza-cikti-6405b0d3bf76c3002b780402
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli