user
e
sv

WhatsApp bilinmeyen numaralardan gelen çağrıları sessize alacak

594 okunma — 05 Mart 2023 23:35
WhatsApp, bilinmeyen numaralardan gelen çağrıların otomatik olarak sessize alınması için yeni özelliğini beta kullanıcıları için yayınladı. Test aşamasında olan bu özelliğin ilerleyen günlerde herkese sunulacağı söyleniyor.

WhatsApp uzun zamandır beklenen özelliğe sonunda kavuşuyor. WABetaınfo’nun yayınladığı habere göre WhatsApp bizleri artık bilinmeyen numaralardan gelen aramaların bildirimlerinden kurtaracak.

Henüz geliştirilme aşamasında olan özellik şu an sadece beta programında yer alan kullanıcılar için kullanımda. Gerekli testlerin tamamlanmasının ardından söz konusu özelliğin yeni güncellemeyle herkese geleceği söyleniyor.

BİLİNMEYEN NUMARALAR OTOMATİK OLARAK SESSİZE ALINACAK

WhatsApp, yayınlayacağı güncelleme ile birlikte bilinmeyen numaralardan gelen aramaları otomatik olarak sessize alacak. Kullanıcı memnuniyeti için rahatsızlık oluşturan nedenleri ortadan kaldırmaya çalışan WhatsApp, getireceği bu özellik ile bizleri bilinmeyen numaraların yaşattığı rahatsızlıktan kurtaracak.

Sevdiklerinizle yaptığınız görüşmeler sırasında gelen bilinmeyen numaralı çağrılar, konuşmayı bölüp dikkatinizi dağıtabiliyor. Tam bu noktada WhatsApp’ın yeni ekleyeceği özellikle birlikte bu sorun ortadan kalkıyor. Arama sırasında bilinmeyen numaralardan gelen çağırılar sessize alınarak, sevdiklerinizle birlikte konuşmanızın kesintisiz devam etmesi sağlanacak.

Kaynak : https://www.haber7.com/teknoloji/haber/3306992-whatsapp-bilinmeyen-numaralardan-gelen-cagrilari-sessize-alacak
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli