user
e
sv

iPhone 14, yeni renk seçeneği ile gözlerinizi kamaştıracak!

254 okunma — 04 Mart 2023 17:30
Endüstrinin odağı yaklaşan iPhone 15 serisinde olsa da Apple'ın iPhone 14 serisi ile işi henüz bitmemiş gibi gözüküyor. Kaynaklara göre iPhone 14, yeni bir renk seçeneğiyle tekrardan karşımıza çıkacak. Detaylara bakalım.

Teknoloji devi AppleiPhone modelleri için özel bir renk seçeneğini her yılın bahar mevsiminde piyasaya sürmekte. Geçtiğimiz yılda şirket, iPhone 13 serisi için özel yeşil renk seçeneğini tanıtmıştı.

Şimdi ise bu yılın iPhone 14 serisi için yeni bir özel rengin varlığından bahsetmek mümkün. Ünlü kaynaklardan gelen bilgiler, Apple’ın kısa bir süre içerisinde iPhone 14 ailesine özel renk seçeneğini piyasaya süreceğini gösteriyor. Peki bu hangi renk olacak? Detaylara hep birlikte bakalım.

“Limon aromalı” iPhone 14 yolda!

MacRumors’tan gelen son bilgilere göre Apple, bu yılın iPhone 14 serisi için sarı renk seçeneğini tanıtacak. “Kanarya Sarısı” ismiyle tanıtılması beklenen bu varyant, standart iPhone 14 ve iPhone 14 Pro modelleri için gelecek.

Buna ek olarak kaynak, Apple’ın kısa bir süre içerisinde brifing yapacağına işaret etti. Hatırlamak gerekirse Apple, iPhone 13 serisinin özel yeşil renk versiyonu 8 Mart tarihinde tanıtmıştı.

iPhone 14 Sarı
iPhone 14’ün sarı renk konsepti. (MacRumors)

Bu brifingin kısa süre içerisinde yapılacağının işareti verildiğine göre Apple’ın, iPhone 14 özel sarı renk seçeneğinin bu ay içerisinde tanıtmasını bekleyebiliriz.

iPhone 14 ve iPhone 14 Plus, siyah, mavi, beyaz, mor ve kırmızı renk seçeneklerine sahip. iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max ise, mor, altın, gümüş ve uzay siyahı renk seçeneklerini sunuyor. Sarı renk seçeneğinin gelmesiyle birlikte iPhone 14 ailesi daha da renklenecek.

Kaynak : https://www.teknolojioku.com/mobil/iphone-14-yeni-renk-secenegi-ile-gozlerinizi-kamastiracak-6403426417ea6408b41d764c
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli