user
e
sv

Redmi’nin çok merak edilen 12C modeli yeni görsellerle karşımızda

200 okunma — 21 Şubat 2023 16:04
Çinli teknoloji şirketi Redmi tarafından geliştirilen yeni akıllı telefon modeli 12C hem görsel hem de donanımsal sızıntılarla adından bahsettirmeye devam ediyor.

Xiaomi, uygun fiyatlı telefon ailesi Redmi’ye yeni bir model ekliyor. Giriş-orta segment için tasarlanan Redmi 12C, cihazın fiziksel hali ve tanıtım tarihi internete sızdırıldıktan sonra resmi olarak duyuruldu.

Cihazın tasarımı oldukça şık ve modern görünüyor. Arka paneldeki zikzaklı desen ve kamera çıkıntısı, Redmi Note 10’a benziyor. Redmi logosu da kamera çıkıntısının etrafındaki vurgulu alana yerleştirilmiş. Cihazın buton konumları, güç ve ses kontrolleri, diğer Xiaomi modellerine benziyor.

Redmi’nin çok merak edilen 12C modeli yeni görsellerle karşımızda - Resim : 1

Redmi’nin çok merak edilen 12C modeli yeni görsellerle karşımızda

Redmi 12C’nin teknik özellikleri henüz tam olarak bilinmiyor. Ancak Çin’deki model ile aynı özelliklere sahip olduğu düşünülebilir. Eğer bu doğruysa cihaz, 6,71 inç HD+ ekrana sahip olacak ve dört renk seçeneği sunacak demektir. Bellek konfigürasyonları ise 4GB/64GB, 4GB/128GB ve 6GB/128GB olacak. Fiyatının uygun olmasının beklendiğini de belirtelim..

Redmi 12C’nin global lansmanı, 26 Şubat’ta İspanya’nın Barcelona kentinde düzenlenecek olan MWC 2023 fuarında yapılacak. Xiaomi’nin diğer ürünlerinin de fuarda tanıtılması bekleniyor. Xiaomi, uygun fiyatlı telefon pazarında oldukça başarılı bir şirket olarak biliniyor. Redmi ailesi de bu başarısının bir parçası. Redmi 12C’nin çıkışı ile birlikte şirketin portföyünün daha da genişleyeceğini söylemek mümkün. Telefonun tasarımı ve özellikleri, Xiaomi hayranları tarafından büyük bir ilgiyle bekleniyor.

Kaynak : https://www.teknolojioku.com/mobil/redminin-cok-merak-edilen-12c-modeli-yeni-gorsellerle-karsimizda-63f453c01a04f7044a63ea74
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli