user
e
sv

Oppo yeni katlanabilir akıllı telefonunu tanıtacak “Oppo Elçileri” arıyor

197 okunma — 15 Şubat 2023 23:11
Teknoloji dünyasının önemli isimlerinden biri olan Oppo, yeni katlanabilir akıllı telefon modeli Oppo Find N2 Flip’i dünya genelinde tanıtabilecek Oppo Elçilerini arıyor.

Katlanabilir akıllı telefon sektöründeki rekabet her geçen gün biraz daha artıyor. Bir taraftan Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un yeni serilerinin tanıtım tarihi yaklaşırken, diğer taraftan ise sektörün yeni isimlerinden biri olan Oppo, Find N2 Flip modelini tüm dünyaya tanıtmaya hazırlanıyor.

Aslında Oppo için sektörün yeni isimlerinden biri demek çok doğru sayılmaz. Nitekim Find N2 Flip modeli Çinli şirketin ilk katlanabilir akıllı telefon denemesi değil. Ancak daha önce satışa sunulan katlanabilir akıllı telefon modellerinin tamamı yalnızca Çin’de görücüye çıkmıştı.

Oppo yeni katlanabilir akıllı telefonunu tanıtacak “Oppo Elçileri” arıyor

Oppo Find N2 Flip modeli ise global pazarda boy gösterecek ilk Oppo imzalı katlanabilir akıllı telefon modeli olacak. İşte bu yüzden yeni cihazına bir hayli önem veren Çinli şirket, telefonunun tanıtımını en etkili şekilde yapabilmek için adına Oppo Elçileri koyduğu gönüllülerini arıyor.

İnternet sitesi üzerinden açılan ve 10 Mart’a kadar devam edeceği belirtilen başvuru ile yapılacak başvurular üzerinden Oppo, belirlediği kişilere Find N2 Flip modelini ücretsiz olarak gönderecek ve bu kişilerden telefon hakkındaki deneyimlerini paylaşmalarını isteyecek. Tabi burada başvuranların Instagram, Twitter ve YouTube takipçi sayısının fazla olması, kendileri için büyük bir avantaj olacaktır. Eğer siz de Oppo Elçisi olmak istiyor ve bunun için gerekli şartları taşıdığınızı düşünüyorsanız, başvurunuzu Oppo’nun resmi internet sitesi üzerinden açılan formdan yapabilirsiniz.

Kaynak : https://www.teknolojioku.com/mobil/oppo-yeni-katlanabilir-akilli-telefonunu-tanitacak-oppo-elcileri-ariyor-63ec9905007baa3f8b36affc
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli