user
e
sv

Özel seri Galaxy S23 Ultra BMW M Edition tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı…

174 okunma — 13 Şubat 2023 17:17
Teknoloji devi Samsung, yeni akıllı telefon serisinin özel sürümlerini tanıtmaya başladı. İlk model Galaxy S23 Ultra BMW M Edition oldu.

Güney Kore’nin teknoloji devi Samsung her yıl akıllı telefonlarının, akıllı saatlerinin ve kablosuz kulaklıklarının sınırlı sayıda üretilen versiyonlarını piyasaya sürüyor. Şirket bu yılın ilk özel sürümü olan Galaxy S23 Ultra BMW M Edition‘ı Güney Kore’de tanıttı. Akıllı telefonun bu versiyonu standart versiyona kıyasla biraz daha pahalı.

Özellikleri belli oldu!

Galaxy S23 Ultra BMW M Edition Güney Kore’de 1.727.000 KRW (yaklaşık 1.373 dolar) olarak fiyatlandırıldı. Akıllı telefonun bu versiyonundan yalnızca 1.000 adet mevcut ve 13 Şubat‘a kadar sipariş verilebiliyor. Galaxy S23 Ultra BMW M Edition, 12GB RAM ve 512GB yerleşik depolama alanı ile birlikte geliyor.

BMW M3 E30 otomobilinden esinlenildiği için, kaput tasarımına ve böbrek ızgarasına sahip sert bir kılıf kullanıcıları karşılıyor. Telefon, BMW performans otomobillerinin çeşitli dönemlerini gösteren 6 amblemle birlikte geliyor. Ayrıca BMW’den esinlenen bir bagaj animasyonuna sahip ve tüm bunlar orijinal BMW M3 otomobilinden esinlenen zarif bir kutu içinde paketlenmiş.

Telefonun yanında gelen diğer hediyeler arasında küçük bir hava kompresörü, bir analog saat, bir güneş gözlüğü tutucu, bir poster, bir fotoğraf kitabı, bir anahtarlık ve ‘We Are M’ metal logosu yer alıyor. Şanslı alıcılar ayrıca Güney Kore’deki Incheon’da bulunan BMW Sürüş Merkezi için bir Başlangıç Paketi Kuponu alacaklar. Bu sürüş merkezinde, bir eğitmen tarafından ileri sürüş teknikleri sunulacak.

Galaxy S23 Ultra BMW M Edition ne yazık ki sadece Güney Kore’de satışa sunuluyor.

Kaynak : https://www.teknolojioku.com/mobil/ozel-seri-galaxy-s23-ultra-bmw-m-edition-tanitildi-iste-ozellikleri-ve-fiyati-63e9766f0232b67da05a40b2
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli