user
e
sv

Galaxy S23 Ultra’nın ay çekimi Elon Musk’ı şaşkına çevirdi

338 okunma — 10 Şubat 2023 13:47
Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S23 Ultra, yetenekleriyle herkesi şaşırtmaya devam ediyor. Bu konuda duygularını saklamayan son isimse, ünlü milyarder Elon Musk oldu.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un 1 Şubat’ta tanıttığı Galaxy S23 serisi, adından bahsettirmeye devam ediyor. Seride yer alan Galaxy S23, Galaxy S23 Plus ve Galaxy S23 Ultra modellerinin her biri ayrı ayrı performans canavarı modeller görünümü çizerlerken, özellikle Galaxy S23 Ultra’nın kamera kabiliyetiyle birkaç adım öne çıktığını söylememiz gerekir.

Gerçekten de arka yüzeyinde bulunan 200MP’lik ana kamerası sayesinde, tüm zamanların en iyi kamera kurulumuna sahip akıllı telefonu olarak gösterilen Samsung Galaxy S23 Ultra, bu yeteneği ile ünlü milyarder Elon Musk’ı bile kendine hayran bıraktı.

Galaxy S23 Ultra’nın ay çekimi Elon Musk’ı şaşkına çevirdi

Twitter’da bir kullanıcı tarafından Galaxy S23 Ultra’nın yakınlaştırma kabiliyetinin gösterilebilmesi için yapılan ve 100x özelliğiyle yakınlaştırılan ay fotoğrafının altında “WoW” şeklinde yorum bırakan Elon Musk, bu sayede telefonun yakınlaştırma özelliğine hayranlığını belirtmiş oldu. Bu fırsatı kaçırmak istemeyen Güney Koreli teknoloji devi Samsung’da, Elon Musk’ın bu tweetinin altına “Biliyorum, doğru” şeklinde cevap bıraktı.

Öte yandan Galaxy S23 Ultra’yı öne çıkaran tek özelliği tabi ki kamerası değil. Samsung Galaxy S23 Ultra modeli, özellikle Qualcomm tarafından Güney Koreli teknoloji devine özel geliştirilen yonga setiyle de adından bahsettiriyor. Ülkemizde de ön satışta olan telefonun fiyatı ise 40.999-TL’den başlıyor.

Kaynak : https://www.teknolojioku.com/mobil/galaxy-s23-ultranin-ay-cekimi-elon-muski-saskina-cevirdi-63e6163e330ee02fed0016ef
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli