user
e
sv

45 saat kullanım süresi sunan vivo TWS 4 tanıtıldı!

234 okunma — 18 Mart 2024 23:14
vivo, bugün yeni TWS 4 kablosuz kulaklıklarını tanıttı. Peki yeni model, kullanıcılara neler sunuyor? İşte vivo TWS 4 özellikleri...

vivo, akıllı telefon ve tablet bir yana kablosuz kulaklık da üretiyor. Bu kapsamda şirket, bugün ana vatanı Çin’de Pad 3 Pro tableti ile birlikte TWS 4 Bluetooth kulaklık modelini de tanıttı. Peki cihaz, kullanıcılara neler sunuyor? İşte vivo TWS 4 özellikleri…

vivo TWS 4 özellikleri

vivo TWS 4 için iki seçenek var. Bu seçeneklerin birinde Hi-Fi desteği bulunuyorken, diğeri bundan mahrum. Bilmeyenler için Hi-Fi teknolojisi, yüksek ses kalitesi sunması ile biliniyor. Bunu, sesin, kaydedildiği orijinal sesin olabildiğince doğru bir şekilde yeniden üretilmesini sağlayarak yapıyor. Bu teknoloji ile kullanıcıya kayıt stüdyosunda olduğu gibi bir deneyim sunuluyor.

vivo TWS 4 özellikleri

Qualcomm S3 ses platformu ile desteklenen vivo TWS 4 kulaklıklar, 55 desibele kadar aktif gürültü engelleme özelliğine sahip. Yapay zeka ile desteklenen bu özellik sayesinde kullanıcıya daha iyi bir ses aktarılıyor. vivo‘nun yeni Bluetooth kulaklıkları, kullanım süresi ile de dikkat çekiyor.

Marka tarafından paylaşılan bilgilere göre vivo TWS 411 saat kullanım sunuyor. Bu süre şarj kutusu ile 45 saate kadar çıkıyor. 44 milisaniye gecikme süresi ile oyuncuların da ilgisini çeken kulaklıkların 4,8 gram ağırlıkta olduğunu da belirtelim.

vivo TWS 4 teknik özellikleri şu şekilde sıralandı;

Özellik Değer
Aktif Gürültü Engelleme: Var (55 dB)
Kullanım Süresi: 11 saat
Kullanım Süresi – Şarj Kutusu: 45 saat
Ağırlık: 4,8 gram
Gecikme Süresi: 44 ms
Ses Platformu: Qualcomm S3

vivo TWS 4 modelinin fiyatı açıklanmadı. Çin’de popüler e-ticaret sitelerinde listelenen kablosuz kulaklıkların ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı ise şimdilik belirsizliğini koruyor. Önümüzdeki haftalarda belli olacaktır.

Kaynak : https://shiftdelete.net/vivo-tws-4-ozellikleri
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli