user
e
sv

Huawei FreeBuds SE 2 global pazara açıldı

237 okunma — 12 Ağustos 2023 15:25
Çinli teknoloji devi Huawei tarafından geliştirilen FreeBuds SE 2 modeli, kısa bir bekleyişin ardından global pazara sunuldu.

Huawei, FreeBuds SE 2 adlı kulak içi kulaklığını Çin’de tanıttı ve şimdi bu kulaklıklar küresel pazarda satışa sunuldu. Bu kulaklıklar, geçen yılın FreeBuds SE modelinin ardından geliştirilerek piyasaya sürüldü ve 40 saate kadar uzun pil ömrü ve en yeni Bluetooth v3.0 ile düşük gecikme süresi sunuyor. Kulaklıklar, Huawei cihazlarıyla sorunsuz entegrasyon ve hafif bir tasarımla birlikte geliyor.

FreeBuds SE 2, yarı iç kulak tasarımlı bir yapıya sahip. Her bir kulaklık sadece 3,8g ağırlığında ve şarj kutusu 33g. Huawei, bu kulaklıkları 300.000’den fazla kulak kanalı örneğiyle ergonomik bir şekilde tasarladığını belirtiyor. Kulaklıklar, düşük gecikmeli bir bağlantı sunmak için en yeni Bluetooth 5.3 teknolojisini kullanıyor. Bu sayede enerji tüketimi azalıyor ve gecikme süresi minimum seviyeye iniyor. Bu kulaklıklar tek şarjla 9 saat kullanım süresi sunarken, sadece 10 dakikalık şarjla 3 saatlik kullanım süresi elde edebilirsiniz. Şarj kutusu da dahil olmak üzere kulaklıkların toplam pil ömrü 40 saate ulaşıyor.

Huawei FreeBuds SE 2 global pazara açıldı

FreeBuds SE 2‘nin hoparlörü, dinlerken kesintisiz bir deneyim sunmak için 26 dayanıklılık testinden geçti. Ayrıca, kulaklıklar IP54 toz ve su sıçramasına karşı dayanıklıdır. FreeBuds SE 2 ile müzik dinlerken veya çağrı yaparken sadece çift dokunuşla oynatma veya durdurma yapabilirsiniz.

Huawei Central’ın raporlarına göre, FreeBuds SE 2, Kolombiya’da 299.900 Kolombiya pesosu (74 dolar) fiyat etiketiyle satışa sunuluyor. Eğer kulaklıkları 22 Ağustos 2023’ten önce satın alırsanız, Huawei %55 indirim kuponu sunuyor. Kulaklıklar sadece beyaz renk seçeneğiyle satışa sunulacak.

Son olarak, Huawei’nin bu yeni kulaklıklarını tanıttığı şu dönemde, tüketicilere sunduğu özellikler ve uygun fiyat avantajıyla dikkat çekiyor. Kulak içi kulaklık pazarında rekabetin kızıştığı şu günlerde, FreeBuds SE 2‘nin nasıl bir satış performansı göstereceğini zamanla göreceğiz.

Kaynak : https://www.teknolojioku.com/donanim/huawei-freebuds-se-2-global-pazara-acildi-64d689e7f821c00f6d5d37df
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli