user
e
sv

Uygun fiyatlı Citröen C3 Elle Türkiye’de satışa çıkıyor! İşte fiyatı!

136 okunma — 07 Nisan 2023 14:39
Peugeot ile birlikte son dönemin en çok talep gören markalarından biri olan Citröen, bir modeilni daha Türkiye'ye getiriyor. Hem de oldukça uygun bir etiketle.

Son birkaç yılın popüler markaları arasında yer alan Citröen, yükselen trendini devam ettiriyor. Fransız otomobil devi şimdi de C3 Elle modelini Türkiye’de satışa sunuyor.

Citroën ve ELLE markaları arasındaki iş birliği, C3’teki sınırlı özel seri, Citroën C3 ELLE ile sürüyor. Yeni, şık, ilham verici ve modern görünümlü Citroën C3 ELLE, 1.2 PureTech 110 HP EAT6 motoruyla ve 665.000 TL’lik fiyatıyla Türkiye pazarında özel bir konuma yerleşiyor. Sınırlı sayıda üretilen bu özel C3, mat gümüş mavi vurguları, kabin içindeki Alcantara yüzeyler ve ek donanımlarla daha fazla konfor ve kalite hissi sağlıyor. Citroën C3 ELLE’de geri görüş kamerası, anahtarsız giriş & çalıştırma, ısıtmalı ön koltuklar, gelişmiş sürüş destek sistemleri, Vector 17 inçlik alaşım jantlar, koyu renkli arka camlar, gösterge panelinin etrafında krom çerçeve ve deri direksiyon simidi standart olarak sunuluyor.

 Citroën, ELLE ile olan macerasına yeni C3 ELLE adındaki sınırlı özel seri ile devam ediyor. B Segmenti’nin en konforlu ve verimli seçeneklerinin başında gelen Citroën C3’ün bu özel versiyonu, ELLE Dergisi’nin 21 Kasım 1945 tarihinde yayınlanan ilk sayısına atıfta bulunuyor. Siyah şerit üzerine sade beyaz harflerle “1945’ten Beri Ve Sonsuza Dek” imzasını atarak dikkat çekiyor. İki ikonik Fransız marka arasındaki ortaklık, moda, zarafet, rahatlık ve sosyal konular üzerinden kadınlara hitap etmeye yönelik ortak bir tutkudan doğdu. Sürdürülebilir iş birliği kapsamında üretilen sınırlı adetteki Citroën C3 ELLE’in Türkiye satış fiyatı ise 665.000 TL.

Grafik imza ile taze ve yeni renk paketi

Citroën C3 ELLE, ELLE logosunun renklerine gönderme yaparak beyaz veya siyah olmak üzere iki tavan rengi seçeneğiyle standart olarak çift renk sunuluyor. Asaletle eşanlamlı siyah ve saflık ile sadeliği simgeleyen beyaz; kum, kutup beyazı, çelik gri, platin gri veya parlak siyah olmak üzere gövde renkleriyle kombine edilebiliyor. Yeni mat gümüş mavi renk paketi ile C3’ün çekiciliği vurgulanıyor. Metalik vurgulara sahip derin bir buzul mavisi, taze ve modern görünümüyle tüm gövde renkleriyle kusursuz uyum sağlıyor. Airbump® ekleri, ızgaradaki far ekleri ve tavan etiketinin çevresini kaplayan renkli vurgular, Citroën C3 ELLE’in yeni renkleriyle uyum sağlıyor.

Uygun fiyatlı Citröen C3 Elle Türkiye'de satışa çıkıyor! İşte fiyatı! - Resim : 1

Citroën C3 ELLE çağa ayak uydurarak daha önce bilinmeyen bir grafik ve kentsel görsellik ortaya koyuyor. Ortak bir tema olarak, aracın hem dışında hem de içinde, siyah bir şerit üzerinde beyaz harflerle, ELLE marka imzası “1945’ten Beri Ve Sonsuza Dek” ifadesi, farklı noktalarda kullanılıyor. Moda dünyasının ölümsüz kombinasyonu olan siyah beyaz ELLE şeridi, dönemi tam olarak yansıtmak için güçlü bir yazı tipiyle kullanılıyor.

Canlı renkler, malzemeler ve donanım, konfora katkı sağlıyor

Kişiselleştirme iç mekanda devam ederken, yeni mat gümüş mavi renk paketi ile kusursuz uyumlu bir ambiyans elde ediliyor. İki renkli Advanced Comfort koltuklarda ana döşeme olarak açık Prusya grisi kumaş kullanılırken, sırtlıkların üst kısımlarında koyu mavi-gri tonlarında rüzgar grisi Alcantara kullanılıyor. Yeniden yorumlanan şerit desene sahip marka logosu baskılı dekoratif şerit, mavimsi saten vurgularla sırtlığın üst kısmını koltuğun geri kalanından ayırıyor. Değişen malzemeler ön konsoldaki kalite algısını arttırıyor. İlk kez özel versiyonda, genelde premium versiyonlarda kullanılan Alcantara, C3 ELLE versiyonunun ön konsolunda kullanım buluyor. Mat rüzgar grisi, renk paketinin buzlu efektli metalik mavi çerçeveyle kontrast oluşturuyor. Ayrıca Alcantara’nın zarif ve şık yüzeyini yine mavi tonlarda çift dikey dikiş tamamlıyor. Beyaz ana renk ve siyah şeritle çevrelenen ELLE logosu, zemin paspaslarının arka planında net olarak görünüyor. Anahtarlık ve araç içi çanta da Citroën ve ELLE ortaklığının iki logosunu gururla sergiliyor.

Citroën C3’e dair istatistikler

Üçüncü jenerasyonuyla yollarda yer alan Citroën C3, markaya özgü konfor detaylarına ek olarak kişiselleştirilebilme genişliğiyle de satış başarısını artırıyor. Bu özel versiyon, 2018’de dünya genelinde 9.000 adedin üzerinde satılan ilk sınırlı özel versiyonu izliyor. Tüm Avrupa’daki C3 müşterilerinin yaklaşık yüzde 60’ı, otomobillerini iki tonlu yani tavanı farklı renkte olan kombinasyonda tercih ediyor.

ELLE Licence Collection Müdürü Sandrine Gay; “ELLE markası, 77 yıldır modaya, güzelliğe, kültüre ve yaşam tarzına özel ve benzersiz bir yaklaşım sunarak her anlamda kadınların her zaman yanında yer aldı. Bu ortaklık, Citroën ile ortak olan tüm kadınları, alışkanlıklarında ve günlük yaşamlarında destekleme felsefesinin bir parçasıdır” dedi.

Citroën Renkler ve Malzemeler Başkanı Muriel Prodault“ELLE ve Citroën, C3 için bir kez daha bolca tarza sahip modern bir kombinasyon oluşturdu. C3 ELLE’in hem dışını hem de içini süsleyen yeni mat gümüş mavi renk paketinin pastel mavisi, taze bir baharı müjdeliyor. Bu renk, özellikle hazır giyim modasındaki trendlerle tamamen uyumlu. Yolcu kabinindeki metalik vurgular, Alcantara koltuklar ile gösterge paneli, deri direksiyon simidi ve renkli camlarla kontrast oluşturarak ferah ve aydınlık bir ortam oluşturuyor. Oturma odası rahatlığında bir yolcu kabini yaratıyor” dedi.

Kaynak : https://www.teknolojioku.com/otomobil/uygun-fiyatli-citroen-c3-elle-turkiyede-satisa-cikiyor-iste-fiyati-642ff7439aaa0335501e0e23
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli