user
e
sv

OnePlus’ın performans canavarı yeni kulaklığı fiyatıyla yok satacak!

221 okunma — 06 Nisan 2023 14:56
OnePlus, kablosuz kulaklık pazarındaki hakimiyetini arttırabilmek için yeni ürünlerini güçlendirmeye devam ediyor.

OnePlus, bir yandan OnePlus Nord CE 3 Lite‘ın lansmanını yaparken, şirket aynı zamanda OnePlus Nord Buds 2 TWS kulaklıklarını da duyurdu. Bu, geçen yılın Nord Buds’ının yerini alan bir ürün. Fiyatı biraz yüksek olsa da, yeni ürün önceki modele göre önemli yükseltmeler sunuyor. Peki, Nord Buds 2 kutusundan neler çıkıyor?

OnePlus Nord Buds 2 tıpkı selefi gibi yarı kulak içi tasarımını koruyor. Kulaklıkların üzerinde düz bir sap ve silikon kulak uçları bulunuyor. Ayrıca bu cihazların IP55 sertifikasıyla suya ve toza dayanıklı olduğu belirtiliyor.

OnePlus’ın performans canavarı yeni kulaklığı fiyatıyla yok satacak!

Ses özelliği olarak, OnePlus Nord Buds 2, 12.4 mm çift dinamik titanyum sürücüye sahip. 25 dB’ye kadar aktif gürültü önleme özelliği var. Dengeli bir dinleme deneyimi için BassWave bas güçlendirme algoritması da bulunuyor. Ayrıca, net çağrı kalitesi için çift mikrofon da mevcut. Yeni kulaklıklar Dolby Atmos, Dirac Sound tuning ve sound master equalizer desteği sunmayı da ihmal etmiyor. Ayrıca çevrenizde olanları fark edebilmeniz için bir şeffaflık modu da var.

OnePlus Nord Buds 2, şarj kutusu ile birlikte 36 saatlik toplam batarya ömrü vaat eden 480mAh bir batarya birimi tarafından destekleniyor. Her kulaklık, ANC açık ve kapalıyken sırasıyla 7 ve 5 saatlik müzik çalma sunuyor. TWS kulaklıklar USB-C portu aracılığıyla hızlı şarjı destekliyor. Ayrıca, Bluetooth 5.3 bağlantısı ile iki cihaza aynı anda bağlanabilme özelliğine sahipler. OnePlus Nord Buds 2, siyah ve beyaz renk seçenekleriyle 36 dolar fiyatla satışa sunuluyor.

Kaynak : https://www.teknolojioku.com/donanim/oneplusin-performans-canavari-yeni-kulakligi-fiyatiyla-yok-satacak-642ea4ce3afce1211400f719
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli