user
e
sv

Nothing Ear (2) modelinin teknik özellikleri ve görseli sızdırıldı

919 okunma — 17 Mart 2023 15:35
Teknoloji dünyasının yeni isimlerinden biri olan Nothing, şimdilerde ikinci kulaklık modeli üzerine yoğunlaşmış gibi görünüyor.

Dün, Carl Pei‘nin yakında çıkacak olan Nothing Ear (2) kulaklıklarına ait resmi tasarımlar ve teknik özelliklerin tam listesi internete sızdı. Sızıntı, ürün modelleri tarafından tutulurken veya kullanılırken kulaklıkların pazarlama görüntüleri olduğunu gösteriyor.

Pei’nin ikinci nesil kulaklıkları olan Nothing Ear (2), OnLeaks ve TheTechOutlook işbirliğiyle birkaç resmi görünümde sızdırıldı. Ocak ayının sonunda gördüğümüz tasarımlara benzer şekilde, yeni görüntüler, muhtemelen reklam veya Nothing’in kendi web sitesi için kulaklıkların kullanımda olduğunu gösteren neredeyse ilk versiyonla aynı görünen bir kulaklık seti gösteriyor.

Nothing Ear (2) modelinin teknik özellikleri ve görseli sızdırıldı - Resim : 1

Nothing Ear (2) modelinin teknik özellikleri ve görseli sızdırıldı

Sızıntı, kulaklıkların yarı saydam tasarımını da dahil olmak üzere önceki modele çok benzeyeceğini, ancak aslında bazı önemli yükseltmeler göreceğimizi ortaya koyuyor. En dikkat çekici olanı, sürücülerin aynı 11,6 mm boyutunu korurken, kulaklıkların ağırlığının önceki versiyondaki 4,7 gramdan 4,5 grama düşürülmüş olmasıdır.

Sızıntıya göre, pil ömrü de geliştirmeler göreceğimiz başka bir alan. Kulaklıkların kendisi değişmese de, kılıfın yeni maksimum çalışma süresi 36 saattir ve bu, orijinalin süresi olan 34 saatten daha uzun süreli bir deneyim sağlar.

Aktif gürültü engelleme desteği de mevcut olacağı ve bu sefer özelliğin kullanıcıların beğenilerine göre gücünü ayarlamalarına izin vereceği tahmin ediliyor. Benzer şekilde, çoklu bağlantı veya aynı anda iki cihaza bağlanabilme özelliği ve gelişmiş bir EQ, özellik setinin bir parçası olarak bekleniyor.

Kaynak : https://www.teknolojioku.com/donanim/nothing-ear-2-modelinin-teknik-ozellikleri-ve-gorseli-sizdirildi-64144fab1a85bd49912a8d9b
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli