user
e
sv

Amazfit GTR Mini satışa sunuldu: İşte özellikleri ve fiyatı

151 okunma — 17 Mart 2023 08:09
Akıllı saat dünyasının en önemli isimlerinden biri olan Amazfit, yeni modelini resmen satışa sundu. İşte Amazfit GTR Mini’nin özellikleri ve fiyatı.

Eğer zengin özelliklerle dolu kompakt bir akıllı saat arıyorsanız, size bir haberimiz var. Amazfit, 1.28 inçlik yuvarlak bir ekrana sahip GTR Mini akıllı saati ABD, İngiltere ve AB piyasalarında piyasaya sürdü. Şimdiye kadar markanın ürettiği en küçük yuvarlak kadranlı saat olma özelliği taşıyan Amazfit GTR Mini; GPS, sağlık takibi ve daha fazlası gibi özelliklerin yanı sıra 20 günlük pil ömrü vad ediyor.

Bahsedildiği gibi, Amazfit GTR Mini yuvarlak bir kadran sunuyor. 1.28 inç (33 mm) HD AMOLED ekranı, kavisli cam korumalı. Saat sadece 24.6g ağırlığında ve 9.25mm kalınlığındaki paslanmaz çelik çerçeveye sahip. Cihazın cilalanmış arka kısmı kayışın rengiyle eşleşiyor. Giyilebilir cihaz, tüm gün rahatça takılabilecek kadar tasarlandı. 280 mAh lityum polimer pil içeriyor ve batarya koruma modunda tek şarjla 20 gün veya normal kullanımda 14 gün dayanabileceği iddia ediliyor.

Amazfit GTR Mini satışa sunuldu: İşte özellikleri ve fiyatı

Şirketin iddiasına göre, Amazfit GTR Mini, standart bir modelden iki kat fazla sinyal almasını sağlayacak olan patentli GPS teknolojisini sunuyor ve beş uydu konumlandırma sistemi desteği ile geliyor. Akıllı saat, yedi popüler sporun akıllı algılama dahil olmak üzere 120’den fazla spor moduna sahip. Kalp atış hızı ve kan oksijen sensörleri de dahil olmak üzere düzenli sağlık takip araçları da içeriyor. Ayrıca, uyku ve stres seviyelerinizi takip etmenize izin veriyor.

Zepp uygulamasının yardımıyla birçok üçüncü taraf uygulamasını indirebileceksiniz. Amazfit GTR Mini akıllı saat ABD’de 119.99 dolar, İngiltere’de 129 sterlin ve Avrupa’da 129.90 euro fiyatla satın alınabilir.

Kaynak : https://www.teknolojioku.com/akilli-saat/amazfit-gtr-mini-satisa-sunuldu-iste-ozellikleri-ve-fiyati-6412b031417b0c057247f406
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli