user
e
sv

Lenovo Yoga Air’in yeni bilgisayarlarındaki bu renkler çok sevilecek

149 okunma — 13 Mart 2023 15:21
Yeni nesil Lenovo Yoga Air dizüstü bilgisayarlar mavi ve turuncu renk kombinasyonunu birlikte sunacak.

Lenovo, popüler Yoga serisinden sonraki nesil dizüstü modellerinin görünümünü işaret etti. Şirket, ince ve hafif bir dizüstü olan Yoga Air’in sonraki neslini gösterdi.

Paylaşılan görüntüye bakarak, Çinli teknoloji devi Lenovo’nun Yoga Air dizüstü bilgisayarlarının sonraki neslinin yeni bir renk düzenlemesi olacağını görebiliriz. Gördüğümüz model, yeni bir mavi ve turuncu renk düzenlemesi içeriyor. Üst kapağı mavi renk tonuyla kaplıyken, klavyenin alt yarısı parlak turuncu renk tonuna sahip. Şirketin bu renk modelinin adını resmi olarak onaylamadığı ancak olası aday adları paylaştığı da görülüyor.

Lenovo Yoga Air’in yeni bilgisayarlarındaki bu renkler çok sevilecek - Resim : 1

Lenovo Yoga Air’in yeni bilgisayarlarındaki bu renkler çok sevilecek

Bu aday adlar arasında Sihirli Deniz Mavisi, Frezya Turuncusu veya Güneş Işığı Yansıması yer alıyor. Maalesef, markanın şu anda paylaştığı tüm bilgiler bunlarla sınırlı. Bu yaklaşan Yoga Air dizüstü bilgisayar modelinin özellikleri veya fiyatlandırma detayları gibi daha ince detaylar hala bilinmiyor. Lenovo, yeni nesil Yoga serisi dizüstü bilgisayarların Nisan 2023’te piyasaya çıkacağını duyurmuştu.

Ancak yine de bilgisayar dünyasında işlerin hiç belli olmadığını hepimiz biliyoruz. Bununla birlikte bilgisayar sektöründe toptan bir düşüş olduğu da kesin. Bu durumun arkasında yatan temel sebeplerin başında ise pandemi döneminde fazlasıyla şişen piyasanın bu dönemin geride kalmasıyla birlikte yavaş yavaş normale dönmeye başlaması.

Kaynak : https://www.teknolojioku.com/bilgisayar/lenovo-yoga-airin-yeni-bilgisayarlarindaki-bu-renkler-cok-sevilecek-640ee9445f02c73149207da1
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli