user
e
sv

Yıllardır beklenen Bethesda oyunu için tarih belli oldu!

759 okunma — 09 Mart 2023 15:52
25 yılın ardından Starfield için çıkış tarihi netleşti. Oyun bu yıl bizlerle olacak. İşte detaylar.

Starfield, Bethesda Game Studios tarafından geliştiriliyor. Uzay temalı aksiyon rol yapma oyunu, ilk kez E3 2018’de ortaya çıkmıştı. Birçok ertelemeden sonra oyunun nihai çıkış tarihi de belli oldu.

Starfield 6 Eylül 2023 tarihinde bizlerle!

Neredeyse iki asır süre boyunca beklenen Starfield oyunu için yolun sonuna geldik gibi gözüküyor. Oyunun resmi Twitter hesabı, Starfield’in 6 Eylül tarihinde yayınlanacağını paylaştı. Bundan önce, 11 Haziran’da oyuna ait bir lansman da gerçekleştirilecek. Bu lansmanda oyuna dair izlenimler aktarılacak.

 

Oyunun konusu ise insanlığın evrendeki tek varlık olduğunu öğrenmesinin ardından, ölümcül bir tehlikenin beklediği bir evrende, insanların hayatta kalma mücadelesini konu alıyor.

Starfield’da oyuncular, Constellation adlı bir uzay gemisi kaptanını yönetirler ve uzayda keşif yaparak, farklı gezegenlerdeki yerleşim yerlerini ziyaret edecekler. Oyun, ana hikayenin yanı sıra, yan görevler ve oyuncuların kendi hikayelerini yaratabilmelerine olanak tanıyan dinamik bir oyun dünyası sunacak.

Starfield’ın orijinal olarak planlanan çıkış tarihi, 11 Kasım 2022 olarak biliniyordu. Ancak Bethesda, oyunun çıkış tarihini bundan daha ileri bir tarihe ertelediğini duyurmuştu ve o süreden beri yeni bir gelişme ortaya çıkmamıştı. En azından şimdi Starfield için ne kadar süre bekleyeceğimizi biliyoruz.

Kaynak : https://www.teknolojioku.com/oyun/yillardir-beklenen-bethesda-oyunu-icin-tarih-belli-oldu-64090fcc7a271f6cf61a1d22
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli