user
e
sv

OPPO Enco Buds 2 yeni renk seçeneği ile dikkat çekti

277 okunma — 04 Mart 2023 09:07
Oppo’nun popüler kablosuz kulaklık modeli Enco Buds 2, yeni renk seçeneği ile bir kez daha gündeme gelmeyi başardı.

OPPO, Enco Buds 2‘yi geçtiğimiz yıl Ağustos ayında piyasaya sürdü. Kablosuz kulaklığın bugüne kadar sadece siyah renk seçeneği mevcuttu. Şimdi ise TWS kulaklık yeni bir renk seçeneğine kavuşmuş oldu. En son renk seçeneğine Lime Green yani Limon Yeşili deniyor. Yeni bir renk tonu dışında, Enco Buds 2‘nin tasarımı, özellikleri ve fiyatı ise aynı kaldı.

OPPO Enco Buds 2 Lime Green varyantının kutusu ve kulaklıkları daha açık bir Yeşil tonuna sahip. Bu arada, kutunun iç kısmı biraz daha koyu bir Yeşil tonuna sahip.

OPPO Enco Buds 2, bir sap ve silikon kulak uçlarıyla kendine özel bir kulak içi tasarıma sahip. Sap, kullanıcıların kamera deklanşörünü bile kontrol edebildiği çeşitli dokunmatik kontrol işlevlerini destekliyor ki bu oldukça önemli bir özellik. Ayrıca bu cihazın IPX4 seviyesinde suya dayanıklılık sunduğunu da hatırlatalım.

OPPO Enco Buds 2 yeni renk seçeneği ile dikkat çekti - Resim : 1

OPPO Enco Buds 2 yeni renk seçeneği ile dikkat çekti

Ses açısından, OPPO Enco Buds 2, güçlü ve zengin bas için 10mm titanyum kaplamalı sürücüye sahip. Net arama kalitesi için AI gürültü önleme özelliği de bulunmakta. TWS kulaklıklar, üç ses modu ile Enco Live Stereo ses efektlerine sahip.

Yeni kablosuz kulaklık modeli, Bluetooth 5.2 üzerinden kontrol edebilmek için düşük gecikme modu ile birlikte geliyor. Ayrıca kutu açıldığında bir akıllı telefona anında otomatik olarak bağlanabiliyor. OPPO Enco Buds 2, depolama ve şarj kutusu ile toplam 28 saatlik kullanım süresi vadediyor.

Kaynak : https://www.teknolojioku.com/donanim/oppo-enco-buds-2-yeni-renk-secenegi-ile-dikkat-cekti-6401d98f658f3d659e446330
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli