user
e
sv

Xiaomi akıllı bileklilerde devrim!

211 okunma — 03 Mart 2023 14:54
Xiaomi, yeni nesil akıllı bileklik modelinin çalışmalarına devam ederken Band 8'in tasarımını ortaya koyan görseller ortaya çıktı.

Akıllı bileklik ve saatlerin kullanımı her geçen gün artıyor. En önemli akıllı bileklik üreticilerinden biri olan Xiaomi de Mi Band serisi ile bu sektörde oldukça iddialı. Son olarak Mi Band 7 serisini satışa sunan şirket, akıllı bilekliğinin yeni neslinin de çalışmalarına başladı.

Yeni Xiaomi akıllı bileklik çift parçalı kordonla geliyor

Xiaomi markasının yeni nesil akıllı bileklik modelinin çalışmaları devam ederken Band 8’in tasarımını ortaya koyan görseller ortaya çıktı. Çinli üreticinin akıllı bilekliğinin sertifikası için başvururken, Smart Band 8 hakkında önemli ayrıntılar da sızdırılmış oldu.

Ortaya çıkan görsellere göre Xiaomi, yeni akıllı bilekliğinde de hap formlu tasarımı koruyacak. Ancak ilk defa akıllı saat tek parçalı ortası delik kordon yerine, iki parçalı bir kayış ile karşımıza çıkacak. Şirketin uygun fiyatlı akıllı bilekliği böylelikle model tarihinde de bir ilki yaşayacak.

Xiaomi yaptığı etkinlikle birlikte Redmi Watch 3 ve Redmi Band 2 modellerini piyasaya sürdü. İşte ayrıntılar…

Xiaomi, Mi Band serisinde ilk defa çift kayışlı tasarıma geçerken, şirketin diğer modellerinde hâli hazırda bu tasarım kullanılıyordu. Redmi Watch 3 ve Mi Band 7 Pro modelleri benzer bir kordon tasarımı ile tanıtılmıştı. Mi Band 8 tıpkı bu modellerde olduğu gibi kayışın her iki tarafında bir takma mekanizmasına ev sahipliği yapacak.

Yeni akıllı bilekliğin kordon tasarımındaki önemli değişiklik gün yüzüne çıkarken Mi Band 8 hakkında ise fazla bir detay ortaya çıkmış değil. Ancak Xiaomi’nin akıllı bileklik modeli için M2239B1 model numarasıyla dünya çapındaki pazarlarda sertifikalar topladığını düşünürsek, Mi Band 8’in yakın zamanda tanıtılacağını söyleyebiliriz.

Kaynak : https://shiftdelete.net/xiaomi-akilli-bileklilerde-devrim
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli