user
e
sv

Games with Gold Mart 2023 ücretsiz oyunları belli oldu!

1039 okunma — 01 Mart 2023 10:35
Microsoft, Games with Gold programı kapsamında Xbox Live Gold ve Game Pass Ultimate üyelerine özel Mart 2023 oyunlarını açıkladı.

Microsoft, oyun konsolu tarafındaki başarısını başlattığı abonelik hizmetleriyle sürdürüyor. Her ay Game Pass dahil servislerini yeni ücretsiz oyunlarla güncelleyen şirket, kısa süre önce Mart 2023 takvimini de duyurdu. Games with Gold mart ayı ücretsiz oyunları belli oldu.

Games with Gold Mart 2023 oyunları açıklandı

MicrosoftGames with Gold programı kapsamında Xbox Live Gold ve Game Pass Ultimate üyelerine özel Mart 2023 oyunlarını açıkladı. Bu ayki yapımlar Xbox One ve Xbox 360 konsollarını kapsarken, geriye uyumluluk desteği sayesinde Xbox Series S|X kullanıcıları da bu oyunlardan mahrum kalmıyor.

YouTube video

Games with Gold, mart ayında Xbox Live Gold ve Game Pass Ultimate abonelerine üç oyun sunuyor. Bu noktada 1 ila 31 Mart arasında Trüberbrook ve Sudden Strike 4 – Complete Collection ve 16 Mart ila 15 Nisan arasındaysa Lamentum kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Microsoft Edge nihayet VPN özelliğini erişime açıyor. Ücretsiz olarak sunulacak hizmet, abonelikle genişletilebilecek.

Microsoft’un sunduğu yeni aile ve arkadaş planı sayesinde Game Pass Ultimate aboneliği, hesap sahibi dışında dört kişi tarafından daha kullanabilecek. Ultimate aboneliği sayesinde Game Pass; konsolda, bilgisayarda veya bulutta oynanabilecek. Ayrıca tüm EA Play ve Xbox Live Gold kataloğu da erişime açık olacak.

Yeni abonelik katmanı kullanıcıların tek bir hesaptan Game Pass Ultimate avantajlarını kullanmasına izin veriyor olsa da, bazı kısıtlamalara sahip. Microsoft, paylaşımlı profildeki hesapların aynı ülkede yaşıyor olması gerektiğini söyledi.

Game Pass Friends & Family planı ayrıca zaman olarak da kısıtlı. Yani Ultimate’in tüm özelliklerine 18 günlük, 12 günlük veya 6 günlük sınırlamalar ile erişebiliyorsunuz.

  • Game Pass Ultimate = 18 günlük Friends & Family
  • Game Pass (Konsol) = 12 günlük Friends & Family
  • PC Game Pass = 12 günlük Friends & Family
  • Xbox Live Gold = 12 günlük Friends & Family
  • EA Play = 6 günlük Friends & Family
Kaynak : https://shiftdelete.net/games-with-gold-mart-2023-ucretsiz-oyunlari
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli