user
e
sv

Honor’un yeni akıllı bilekliği Band 7’den sevindirici haberler var

173 okunma — 28 Şubat 2023 15:28
Çinli teknoloji devi Honor, ülkesinde oldukça popüler olan yeni akıllı bileklik modelini tüm dünyada satışa sunabilmek için artık geri sayıma geçmiş durumda.

Honor, yakında gerçekleşecek 2023 Mobil Dünya Kongresi‘nin (MWC) önemli bir katılımcısı olacak. Çinli marka, yalnızca Magic 5 serisini tanıtmakla kalmayacak, aynı zamanda Honor Band 7‘nin küresel lansmanını da gerçekleştirecek.

Honor Band 7, 1,47 inç AMOLED ekranı, geliştirilmiş kalp atış hızı ve oksijen doygunluğu (SpO2) sensörü, 96 farklı spor modu ve 2 haftaya kadar kullanım süresi sunan bir bataryası ile donatılmış. Ayrıca, cihaz su geçirmezlik özelliği de sunmakta.

Honor Band 7, akıllı bilekliklerin sağladığı tüm temel özelliklere sahip olmakla birlikte, ek özellikleri ile fark yaratıyor.

Honor’un yeni akıllı bilekliği Band 7’den sevindirici haberler var

Cihaz, kalp atış hızını ve SpO2 seviyesini sürekli izleyerek kullanıcıların sağlık durumu hakkında daha fazla bilgi sahibi olmalarını sağlaması bunlardan biri. Ayrıca, uyku takibi, adım sayar, su içme hatırlatıcısı ve menstrüasyon döngüsü takibi gibi diğer sağlık özelliklerini içerdiğini de hatırlatalım.

Honor Band 7‘nin özelliklerine ek olarak, cihazın tasarımı da oldukça şık ve gösterişli. Akıllı bileklik, yuvarlak bir tasarıma ve ince bir çerçeveye sahip. Ayrıca, renkli dokunmatik ekranı ve çeşitli renk seçenekleri ile de dikkat çekiyor.

Honor Band 7‘nin MWC 2023‘te gerçekleştirilecek global lansmanı, akıllı bileklik tutkunları ve tüketiciler tarafından büyük bir ilgiyle karşılanması bekleniyor.

Kaynak : https://www.teknolojioku.com/akilli-saat/honorun-yeni-akilli-bilekligi-band-7den-sevindirici-haberler-var-63fd0431635a3c572a76136c
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli