user
e
sv

Snapchat, kendine özgü özelliklerle kullanıcılarını sevindirmeye devam ediyor

182 okunma — 27 Şubat 2023 15:34
Popüler sosyal medya platformu Snapchat, kullanıcılarının çok hoşuna gidecek 2 yeni özelliğini daha resmen duyurdu.

Snapchat, son zamanlarda yeniden yükselişe geçen bir isim. Özellikle geçtiğimiz yılın ortalarına doğru büyük bir ivme kaybı yaşayan sosyal medya devi, daha sonra yeni özellikleri ve kullanıcıları cezbeden vaatleriyle yeniden yükseliş ivmesi yakalamayı başarmıştı. İşte şirket kullanıcılarına verdiği bu sözü, iki yeni özellik daha tanıtarak tuttu.

Snapchat, yenilikçi filtreleriyle tanınırken, kullanıcıların bu filtreleri kullanırken müzik eklemeleri de mümkündü. Yayınlanan yeni özelliklerden ilki, kullanıcıların filtreleri için popüler müzikler önermesini sağlıyor. Bu sayede, kullanıcılar sosyal medya trendlerine kolayca dahil olabilirler.

Snapchat, kendine özgü özelliklerle kullanıcılarını sevindirmeye devam ediyor

İçerik oluşturma sürecinde, montaj yapmak her zaman kolay bir iş değildir. Ancak, Snapchat’in yeni özelliği içerik oluşturma sürecini oldukça kolaylaştıracak. Kullanıma sunulan yeni özellik sayesinde, 20’den fazla fotoğraf veya video seçebilir ve bu medyalar otomatik olarak seçilen müzikle senkronize edilebilir. Bu yeni özellikler, Snapchat kullanıcılarının içerik üretme sürecini kolaylaştırarak, platformda daha fazla ve daha yaratıcı içeriklerin yayınlanmasına olanak sağlayacak.

Snapchat, bu özelliklerle birlikte kullanıcı deneyimini daha da geliştirmeye ve kullanıcıları daha uzun süre uygulama içinde tutmaya devam edecek. Bu özellikler aynı zamanda rakip platformlar Instagram ve TikTok tarafından da benimsenebilir. Bu yenilikler, Snapchat’in popülerliğini korumasına ve kullanıcıları tarafından daha fazla tercih edilmesine yardımcı olacaktır.

Kaynak : https://www.teknolojioku.com/sosyal-medya/snapchat-kendine-ozgu-ozelliklerle-kullanicilarini-sevindirmeye-devam-ediyor-63fc525f8daf657bc422a013
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli