user
e
sv

ZTE yeni tablet modelini tanıtmak için geri sayıma geçti

157 okunma — 17 Şubat 2023 12:02
Teknoloji pazarındaki payını her geçen gün biraz daha arttıran ZTE, şimdi de hedefine tablet sektörünü koydu.

ZTE, dünyanın önde gelen mobil cihaz üreticilerinden biri olarak, yepyeni bir tablet olan Nubia Pad 3D’yi Mobil Dünya Kongresi’nde (MWC) tanıtacak. Çinli teknoloji şirketi ZTE, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, özel gözlüklere ihtiyaç duymadan 3D efektleri sunacak yeni bir tablet tanıtacağını açıkladı.

28 Şubat tarihinde yerel saatle 15.00’te (CET) düzenlenecek etkinlikte ZTE, Barcelona’daki Fira Gran Via’da bulunan standında cihazı sergileyecek. Weibo’da paylaşılan bilgilere göre, cihaz görüntüleri izleyicilere tüm üç boyutlu boyutlarda sunma yeteneğine sahip dünyanın ilk AI teknolojisi destekli tablet modeli olacak.

ZTE yeni tablet modelini tanıtmak için geri sayıma geçti

Gelen son bilgilere göre yeni tablet, ince çerçevelerinde iki ön kamera, shooterlar arasında büyük bir sensör ve USB-C bağlantı noktası ile birlikte gelecek. Tabi şimdilik tabletin tam olarak bu vadlerini nasıl yerine getireceğine dair kesin bir bilgimiz yok. Ancak gerek bu konularda gerekse de tabletin diğer özellikleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilmek için çok fazla beklememize gerek kalmayacak.

ZTE, MWC’de ayrıca son mobil cihazları ve 5G teknolojilerini sergileyecek. Şirket, müşterilerine en son teknolojik yenilikleri sunmak için sürekli olarak çalışmalarını sürdürüyor ve özellikle bu etkinlikte tanıtımını yapacağı mobil cihazlar sayesinde akıllı teknolojiler pazarında daha fazla pay sahibi olmayı hedefliyor.

Kaynak : https://www.teknolojioku.com/mobil/zte-yeni-tablet-modelini-tanitmak-icin-geri-sayima-gecti-63ee7e695de1cd04ad4aef9d
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli