user
e
sv

Xiaomi Mi Band 7 için geri sayım başladı!

1186 okunma — 20 Mayıs 2022 22:56
Çin'de yapılması planlanan Redmi Note 11T serisi lansmanı gerçekleşti ve görünüşe göre tanıtılan cihazlar sadece mobil cihazlar olmadı. İşte detaylar.

Dün, Çin’de 24 Mayıs’ta yapılması planlanan Redmi Note 11T serisi lansmanı gerçekleşti ve etkinlikte piyasaya sürülen tek cihaz telefonlar değil. Xiaomi, Mi Band 7’nin de Redmi Note 11T serisiyle aynı gün piyasaya sürüleceğini doğrulandı. Hatta tasarımının bazı görsellerinin yanı sıra özellikleri hakkında bazı ayrıntılar bile alıyoruz.

Xiaomi Mi Band 7 için geri sayım başladı!

xiaomi mi band 7

Mi Band 7, önceki modellerinin bildik hap şeklindeki tasarımını benimseyecek, ancak önceki Mi Band 6’daki 1,56 inç boyutundan 1,62 inç AMOLED ekrana sahip olacak. Önceki modellere göre kıyasla okuması daha kolay bir tasarım sunacak. Daha büyük ekranın grubun genel form faktörünü nasıl etkilediğini görmek ilginç olacak diyebiliriz.

Cihazda karşımıza ayrıca NFT detayı da çıkacak. Diğer özellikler arasında kalp atış hızı, kan oksijeni ve egzersiz verisi ölçümlerinin yanı sıra hava durumu, müzik kontrolleri ve alarmlar için yerleşik uygulamaların olağan karışımı bulunacak. Xiaomi son dönemlerde aktif günler geçiriyor diyebiliriz. Şirket tanıttığı ürünlerle mevcut kitlesini elinde tutmaya ve büyümeye devam ediyor. Global pazarda da ciddi bir kitleye sahip olan Çinli teknoloji devi artık en çok bilinen markalar arasında yer alıyor.

Kaynak : https://www.teknolojioku.com/akilli-saat/xiaomi-mi-band-7-icin-geri-sayim-basladi-628756d6886dfc247122c9cf
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli