user
e
sv

AirPods’ta 170TL’lik rakip! Xiaomi Mi AirDots 2 SE tanıtıldı!

1259 okunma — 15 Mayıs 2020 17:21
Xiaomi kablosuz kulaklık modellerine bir yenisini daha ekledi. Xiaomi Mi AirDost 2 SE. İşte konu hakkındaki tüm detaylar.
Xiaomi kablosuz kulaklık modellerine bir yenisini daha ekledi. Xiaomi Mi AirDost 2 SE. İşte konu hakkındaki tüm detaylar.

Bütçe dostu ürünleriyle dikkatleri üzerine çeken Xiaomi bu sayede global pazarda önemli bir paya erişti. Ülkemizde özellikle genç kesim arasında hayli popüler olan Çinli üretici, akıllı telefon haricindeki ürünlerinde de hızlı bir yükseliş içerisinde. Bu ürünlerden birisi de kablosuz kulaklıklar.

Kablosuz kulaklık tarafında geniş sayılabilecek bir ürün yelpazesine sahip olan Xiaomi bunlara bir yenisini daha ekledi. Geçtiğimiz gün tanıtılan Xiaomi Mi AirDots 2 SE uygun fiyatıyla AirPods’a sıkı bir rakip olacak.

AirPods’ta 170TL’lik rakip! Xiaomi Mi AirDots 2 SE tanıtıldı!

Xiaomi’nin yeni kulaklık modeli alışık olduğumuz klasik bir tasarım çizgisine sahip. 5 saatlik pil ömrü sunan kulaklığın kutusu ile birlikte kullanım süresi ise 20 saati geçiyor. 4.7 gram ağırlığında olan kulaklıkların şarj kutusu ise yalnızca 48 gram. Kablosuz şarj desteğinin bulunmadığı kutunun tam şarja ulaşma süresi ise yaklaşık olarak 1.5 saat.

Xiaomi Mi AirDost 2 SE kutusunu açtığınız anda MIUI destekli telefonunuza otomatik olarak bağlanıyor. Ayrıca kulaklık üzerindeki dokunmatik kontrolleri de kullanımınıza imkan veriyor.

Aktif gürültü engelleme özelliğinin bulunmadığı kulaklığın fiyatı ise hayli makul. Xiaomi Mi AirDost 2 SE fiyatı için belirlenen etiket yalnızca 24 dolar. Malum kulaklıkta telefonlarda olduğu kadar ağır vergiler yok. Dolayısıyla bu kulaklığın ülkemizdeki fiyatı da en fazla 200 TL olacaktır. Yine de bekleyip göreceğiz.

Kaynak : https://www.teknolojioku.com/mobil/
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli