user
e
sv

Efsane oyun Max Payne 2 yeniden Steam’de! Bedavadan biraz pahalı!

145 okunma — 04 Ağustos 2023 11:18
Oyun dünyasının efsane yapımlarından olan Max Payne 2, bedavadan biraz pahalı fiyatıyla Steam’de yerini aldı.

Oyun severlerin heyecanla beklediği an geldi! Oyun dünyasının çığır açan ve unutulmaz oyunları arasında yer alan Max Payne 2, Steam platformunda geri döndü! Dedektif Max Payne’nin soluksuz maceralarını konu alan bu efsanevi yapım, 2 yıl aradan sonra tekrar oyun severlerle buluşuyor. Sevilen grafikleri ve sürükleyici hikayesiyle Max Payne 2, sadece 6,30 TL‘lik fiyatıyla oyun severler için oldukça cazip bir seçenek olarak öne çıkıyor.

Efsane oyun Max Payne 2 yeniden Steam’de! Bedavadan biraz pahalı!

İlk kez 2003 yılında piyasaya sürülen Max Payne 2, oyun dünyasında gerçekleştirdiği devrimci oyun mekanikleri ve film-noir tarzı hikayesiyle büyük yankı uyandırmıştı. O dönemdeki inovatif oyun yapısı ve sinematik sahneleriyle adından sıkça söz ettiren Max Payne 2, bir neslin unutulmaz oyunları arasında anılmaya başlamıştı.

Oyunda Dedektif Max Payne olarak oyuncular, yoğun aksiyon dolu bir hikayenin içine sürükleniyorlar. Karanlık suç dünyasının içinde geçen bu aksiyon dolu hikayede, Max Payne’in geçmişiyle yüzleşmesi, düşmanlarına karşı mücadele etmesi ve gerçekleri ortaya çıkarması gerekiyor. Sinematik sahnelerle desteklenen hikaye, oyuncuları adeta bir aksiyon filminin içine çekiyor.

Oyun severlerin uzun bir süredir özlemle beklediği Max Payne 2, Steam platformunda uygun fiyatıyla dikkat çekiyor. 6,30 TL’lik fiyatı, oyuncular için oldukça makul ve cazip bir seçenek olarak görünüyor. Yeniden Steam dünyasına giriş yapan bu efsanevi yapımın, nostalji yaşamak isteyen eski oyuncuları olduğu kadar yeni nesil oyuncuları da kendine çekeceği tahmin ediliyor.

Kaynak : https://www.teknolojioku.com/oyun/efsane-oyun-max-payne-2-yeniden-steamde-bedavadan-biraz-pahali-64cc1b127a183e3eff05f617
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli