user
e
sv

Games with Gold Temmuz 2023 oyunları belli oldu!

219 okunma — 30 Haziran 2023 15:08
Microsoft, Games with Gold programı kapsamında Xbox Live Gold ve Game Pass Ultimate üyelerine özel Temmuz 2023 oyunlarını açıkladı.

Yazılım sektöründeki başarısını oyun konsolu ve abonelik hizmetleriyle taçlandıran Microsoft tarafında çalışmalar devam ediyor. Her ay Game Pass dahil servislerini yeni ücretsiz oyunlarla güncelleyen şirket, kısa süre önce Temmuz 2023 takvimini de duyurdu. Games with Gold temmuz ayı ücretsiz oyunları belli oldu.

Games with Gold Temmuz 2023 oyunları!

Microsoft, Games with Gold programı kapsamında Xbox Live Gold ve Game Pass Ultimate üyelerine özel Temmuz 2023 oyunlarını açıkladı. Bu ayki yapımlar Xbox One ve Xbox 360 konsollarını kapsarken, geriye uyumluluk desteği sayesinde Xbox Series X|S kullanıcıları da bu oyunlardan mahrum kalmıyor.

Games with Gold, temmuzda Xbox Live Gold ve Game Pass Ultimate abonelerine iki oyun sunuyor. Bu kapsamda 1 ila 31 Temmuz arasında Darkwood ve 16 Temmuz ila 15 Ağustos arasında When the Past was Around kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Microsoft’un son dönemde abonelerine sunduğu aile ve arkadaş planı sayesinde Game Pass Ultimate aboneliği, hesap sahibi dışında dört kişi tarafından daha kullanabilecek. Ultimate aboneliği sayesinde Game Pass; konsolda, bilgisayarda veya bulutta oynanabilecek. Ayrıca tüm EA Play ve Xbox Live Gold kataloğu da erişime açık olacak.

Yeni abonelik katmanı kullanıcıların tek bir hesaptan Game Pass Ultimate avantajlarını kullanmasına izin veriyor olsa da, bazı kısıtlamalara sahip. Microsoft, paylaşımlı profildeki hesapların aynı ülkede yaşıyor olması gerektiğini söyledi.

Game Pass Friends & Family planı ayrıca zaman olarak da kısıtlı. Yani Ultimate’in tüm özelliklerine 18 günlük, 12 günlük veya 6 günlük sınırlamalar ile erişebiliyorsunuz.

  • Game Pass Ultimate = 18 günlük Friends & Family
  • Game Pass (Konsol) = 12 günlük Friends & Family
  • PC Game Pass = 12 günlük Friends & Family
  • Xbox Live Gold = 12 günlük Friends & Family
  • EA Play = 6 günlük Friends & Family
Kaynak : https://shiftdelete.net/games-with-gold-temmuz-2023-oyunlari
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli