user
e
sv

Xiaomi tarafından tanıtılan yeni hoparlör sistemi oldukça beğenildi

175 okunma — 29 Mayıs 2023 18:04
Teknoloji sektörünün her türüne yatırım yapmasıyla bilinen Xiaomi, şimdi de yeni hoparlör sistemini duyurdu.

Çin’deki yıllık alışveriş festivali olan 618 başlamak üzere ve bir dizi üretici bu anı, yeni ürünlerini tanıtmak için değerlendiriyor. Bu noktada Xiaomi öne çıkıyor. Şirket, bir dizi yeni ev aletinin yanı sıra CIVI 3 adlı yeni bir akıllı telefonu piyasaya sürdü. En son ürünü ise Xiaomi TV Hoparlörü 5.1.4. Bu hoparlör, Xiaomi’nin şu anki TV hoparlörleri arasında en gelişmiş özelliklere sahip. Bu cihaz, 200W bağımsız bir subwoofera sahip, taşınabilir bir tasarıma sahip.

Xiaomi TV Hoparlörü 5.1.4, iki adet kablosuz surround hoparlör ve bir kablosuz subwoofer ile birlikte gelir. Hoparlörler, kurulumun ardından kolaylıkla yerleştirilebilir ve şarj edilebilirler. Ses sistemi, 3 ön kanal, 2 arka kanal ve bir bass kanalı gibi çeşitli özelliklere donatıldı.

Xiaomi tarafından tanıtılan yeni hoparlör sistemi oldukça beğenildi

Bu hoparlörün toplam gücü 450W’ye kadar çıkar. 12 hoparlör birimi, hassas ve gerçekçi bir panoramik ses sağlamak için farklı konumlara yerleştirilir. Sistem, Dolby panoramik ses ve mekansal ses efektlerini destekler. 8 inçlik bağımsız 200W subwoofer, daha etkileyici ses efektleri ve daha üst düzey bir sinema deneyimi sağladığı belirtiliyor.

Xiaomi TV Hoparlörü 5.1.4, sıkıştırılmamış Dolby Atmos çok kanallı sesi iletme kapasitesine sahip yeni eARC teknolojisini kullanır. Ayrıca, 4K görüntü iletimini destekler ve bir televizyona bağlanabilir. Hoparlör, Ana Bağlantı Noktası, Koaksiyel, Bluetooth, USB ve HDMI bağlantı noktaları aracılığıyla geniş bir cihaz yelpazesiyle uyumludur.

Xiaomi TV Hoparlörü 5.1.4, ön siparişe açıldı ve 31 Mayıs’ta satışa çıkacak. Fiyatı 3.999 yuan ($566) olarak belirlendi. Bu hoparlör, ilk etapta sadece Çin pazarına sunulacak. Xiaomi, cihazın küresel çapta satışa sunulup sunulmayacağı konusunda henüz bir açıklama yapmadı.

Kaynak : https://www.teknolojioku.com/mobil/xiaomi-tarafindan-tanitilan-yeni-hoparlor-sistemi-oldukca-begenildi-64739ddf9ee4145b5231574e
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli