user
e
sv

Huawei Vision serisi yeni bir modele daha kavuştu

231 okunma — 21 Mayıs 2023 15:37
Akıllı televizyon pazarındaki payını kaptırmak istemeyen Huawei, bu amacına yönelik yeni hamleler atmaya devam ediyor.

Huawei Vision, zengin akıllı özelliklere ve premium bir tasarıma sahip televizyon serileriyle tanınıyor. Kısa bir süre önce, marka Huawei Vision Smart Screen 3 adında yeni bir televizyon modelini ürün yelpazesine kattı. Bu televizyon, AI süper algılama kamerası, 240Hz görüntü kalitesi ve amiral gemisi bir işlemciyle donatılmış bir 4K ekrana sahip olacak.

Huawei Vision Smart Screen 3, çeşitli akıllı özelliklere sahip. Örneğin, AI süper algılama kamerası, kemik eklemlerini tanıyabiliyor ve portreleri takip edebiliyor. Bu özellik, oturma pozisyonu ve mesafe hatırlatmaları yapabiliyor. Televizyon, Huawei’nin kendi geliştirdiği görüntü kalitesi teknolojisiyle donatılmış durumda. Bu sistem, 11 farklı görüntü sahnesini tanıyabilir ve renk, kontrast ve diğer ayarları dinamik olarak ayarlayarak izleme deneyimini optimize eder. Televizyonda bulunan AI görüntü çipi, bağımsız bir NPU birimi ile birlikte çalışarak 1.0T AI hesaplama gücünü destekler.

Huawei Vision serisi yeni bir modele daha kavuştu

Huawei Vision Smart Screen 3, 4K 120Hz yüksek yenileme hızını ve %92 DCI-P3 geniş renk gamını destekler. Oyun modunda ise, 240Hz frekansını da destekleyebilir. Ek olarak, televizyon, derinlemesine ekran yansıtma işleviyle kullanıcılara akıllı telefon veya tablet ekranlarını televizyona yansıtma imkanı sunar. Bu özellik, kullanıcının eylemlerinin 80ms düşük gecikme ile gerçek zamanlı olarak ekrana yansıtılmasını sağlar.

Huawei Vision Smart Screen 3, 18 Mayıs saat 21:00’de Çin’deki Huawei Mağazası ve ana yetkili e-ticaret platformlarında ön satışa sunulacak. 65 inçlik modelin fiyatı 4.499 yuan (699 dolar) ve 75 inçlik modelin fiyatı ise 5.999 yuan (949 dolar) olarak belirlendi. Yeni ürünlerin ilk çıkışı için uygulanacak en yüksek indirim ise 500 yuan (79 dolar).

Kaynak : https://www.teknolojioku.com/donanim/huawei-vision-serisi-yeni-bir-modele-daha-kavustu-6468d676d1f7d50f7a3c34eb
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli