user
e
sv

Xbox Game Pass PC’de oynayabileceğiniz en iyi oyunlar!

363 okunma — 19 Nisan 2023 13:11
Bu içeriğimizde Xbox Game Pass üzerinden oynayabileceğiniz en iyi PC oyunlarını bir araya getirdik. İşte o yapımlar...

Microsoft tarafından sunulan abonelik bazlı Xbox Game Pass servisi, yüzlerce oyunu tek bir abonelikle oynamamıza olanak sunuyor. Hem konsol hem de PC’de hizmet veren servis, hem avantajlı hem de uygun fiyatlı olması nedeniyle oyuncular tarafından tercih ediliyor. Zira servis, ülkemizde aylık 29.99 TL karşılığında hizmet veriyor. Bu içeriğimizde Xbox Game Pass üzerinden oynayabileceğiniz en iyi PC oyunlarını sizler için bir araya getirdik.

En iyi Xbox Game Pass PC oyunları!

A Way Out

En iyi Xbox Game Pass PC oyunları! - A Way Out

Electronic Arts tarafından yayımlanan A Way Out, hapishanede iki mahkum olan Leo ve Vincent karakterlerine odaklanıyor. Bu iki karakterden birini canlandıracağımız oyunda amacımız, kimseye yakalanmadan hapishaneden firar etmek.

Death Stranding

En iyi Xbox Game Pass PC oyunları! - Death Stranding

Kıyamet sonrası dünyada geçen Death Stranding, kuryelik yapan Sam Bridges karakterini canlandırıyoruz. Yıkılmış bir toplumda insanları hayatta tutmak için malzeme taşımacılığı yaptığımız oyunda, zorlu doğa şartları ve güçlü yaratık gibi bizleri yavaşlatan faktörler var. Grafikleri ile oyuncuyu büyüleyen Death Stranding’de Norman Reedus, Mads Mikkelsen, Guillermo del Toro ve Lindsay Wagner gibi gerçek hayattaki ünlü oyuncuların sesleri ve yüzleri kullanıldı.

Sniper Elite 5

En iyi Xbox Game Pass PC oyunları! - Sniper Elite 5

Keskin nişancı oyunu Sniper Elite 5, İkinci Dünya Savaşı sırasında Nazi işgali altındaki Fransa’da geçiyor. Oyundaki amacımız, Alman askerlerine karşı çeşitli görevler gerçekleştirmek ve onların planlarını altüst etmek.

Cities: Skylines

En iyi Xbox Game Pass PC oyunları! - Cities: Skylines

Bir şehir yönetme oyunu olan Cities: Skylines’da, belediye başkanı olarak verdiğiniz kararlar ile şehrinizin kaderini belirleyeceksiniz. Amacınız, kenti büyütmek ve ekonomik olarak geliştirip, vatandaşlara kaliteli bir yaşam alanı sunmak. Oyun içerisinde halkın sorunlarını paylaştığı Twitter benzeri platform, su ve elektrik sistemleri, çevre kirliliğini azaltmak için atık yönetimi, yol ağları gibi halkın memnuniyetini sağlamak için pek çok önemli faktör bulunuyor.

Atomic Heart

En iyi Xbox Game Pass PC oyunları! - Atomic Hearts

Atomic Heart’ün hikayesi, Sovyetler Birliği’nin 2. dünya savaşını kazandığı alternatif bir dünyada geçiyor. 1955 yıllarında polimer malzemesi ile robot üretmeyi başaran SSBC, teknolojik bir süper güç olur. Fakat saldırılarda ve keşiflerde kullanılan bu robotlar, bir gün isyan edip, merkezden kaçarlar.

Bunun üzerine devlet, P-3 adlı bir KBG ajanını bu merkeze gönderir. Burada polimer malzemesinin sırlarını keşfeden P-3, robotların gereğinden fazla güçlü üretildiğini öğrenir. Hemen ardından bu robotların isyanını bastırmak ve Sovyetler Birliği’nin karanlık sırlarını ortaya çıkarmak için mücadele eder.

Dead by Daylight

En iyi Xbox Game Pass PC oyunları! - Dead by Daylight

Çok oyunculu olduğu için arkadaşlarınızla da oynayabileceğiniz Dead by Daylight, bir korku hayatta kalma oyunudur. Oyunda kurbanlar ve katil şeklinde iki taraf bulunuyor. Dört kişiden oluşan kurbanlar, haritadaki jeneratörleri tamir ederek kaçış kapısını açmaya çalışıyorken, katil ise hayatta kalanları yakalayıp öldürmeye çalışır. Toplamda 5 kişi ile oynanan Dead by Daylight, en iyi Game Pass oyunlarından birisi.

Sea of Thieves

En iyi Xbox Game Pass PC oyunları! - Sea of Thieves

Microsoft tarafından yayımlanan Sea of Thieves, bir korsanlık oyunudur. Kendi geminizi yapabilir, diğer korsanlarla savaşabilir, hazine arayabilir ve yeni adalar keşfedebilirsiniz. Arkadaşlarınızla da oynayabileceğiniz oyunda hava koşulları, deniz canavarları, kraken ve hayalet gemiler gibi zorlu engeller de bulunuyor.

Chivalry 2

En iyi Xbox Game Pass PC oyunları! - Chivalry 2

En popüler çevrimiçi oyunlardan biri olan Chivalry 2, orta çağ döneminde geçiyor. Oyundaki amaç, kaleleri fethederek düşmanı yenmek. Bunun için mızrak, balta ve ok gibi dönemin silahları bulunuyor. Chivalry 2 ile düşmanlarınızı kesip biçerek stres atabilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınızla da oynayabilirsiniz.

Forza Horizon 5

En iyi Xbox Game Pass PC oyunları! - Forza Horizon 5

Forza Horizon 5, bir yarış oyunudur. Yüzlerce araba modelinin olduğu oyunda, açık dünyada serbestçe dolaşabilir veya usta şoförlerin olduğu yarışlara katılabilirsiniz. Bu yarışlarda, hava koşulları, trafik yoğunluğu ve zaman gibi zorlayıcı faktörler bulunuyor.

Astroneer

En iyi Xbox Game Pass PC oyunları! - Astroneer

Açık dünyalı uzay oyunu Astroneer’da oyuncular, farklı gezegenleri keşfederek, kaynakları toplayarak, yeni teknolojiler geliştirerek ve üsler inşa ederek hayatta kalmaya çalışırlar. Oyun, renkli grafikleri ve sürükleyici atmosferi ile oyuncular tarafından beğeniliyor.

Kaynak : https://shiftdelete.net/en-iyi-xbox-game-pass-oyunlari-pc
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli