user
e
sv

Devrim yapmaya geliyor: Immortals of Aveum çıkış tarihi belli oldu!

164 okunma — 16 Nisan 2023 12:33
EA Originals tarafından yayınlanacak olan Immortals of Aveum'un çıkış tarihi belli oldu. İşte haberin detayları.

EA Originals, EA tarafından geliştirilen ve daha çok bağımsız yapımları yayınlamak üzerine geliştirilen bir projeydi. Son zamanlarda ise EA Originals tarafından yayınlanan pek çok büyük bütçeli oyunlar görmeye başladık. Geçtiğimiz yıl The Game Awards’da duyurulan Immortals of Aveum bu oyunlardan biri ve çıkış tarihi belli oldu.

Immortals of Aveum çıkış tarihi: 20 Temmuz

Ascendant Studios tarafından geliştirilen Immortals of Aveum, diğer FPS oyunlarına nazaran estetiğe ayrı bir önem veriyor. Birçok büyüyü ekranda aynı anda görebileceğimiz yapım, oyundaki aksiyonu sanatsal bir biçimde oyuncuya göstermeyi hedefliyor. Ek olarak Yapımda daha önce eleştirilen çok oyunculu kısımlar bulunmayacak.

immortals of aveum

EA Originals tarafından yayınlanacak olan yapım, 20 Temmuz’da oyuncularla buluşacak. PlayStation 5, Xbox Series X/S ve PC için EA App, Steam ve Epic Games Store üzerinden piyasaya sürülecek yapımın fiyatı ise dudak uçuklatıyor. Oyunun fiyatı Steam ve Epic Games Store’da 999TL iken, PS ve Xbox’da bu durum 1400 TL şeklinde.

Oyunumuzun ana karakteri olan Jak, güçlerini keşfettikten sonra büyünün kontrolü için yapılan savaşta bir taraf oluyor. Yapımcı tarafından açıklananlara göre oyunda 25’in üzerinde büyü ve 80’den fazla yetenek olacak. Bu sebeple bizi çok çeşitli bir oynanışın beklediğini söyleyebiliriz.

Ascendant Studios bu kadar büyük bir işi kotarabilir mi?

Ascendant Studios’un nispeten yeni bir firma olduğunu ve bu işi kotaramayacaklarını düşünenler olsa da, oyunun başında bulunan kreatif direktör Bret Robbins aslında sektörde çokça bilinen bir isim. Call of Duty ve Dead Space gibi yapımlarda ön saflarda yer almış olan Robbins, şu açıklamalarda bulundu:

”Sonunda dünyaya Immortals of Aveum’u göstereceğim için inanılmaz heyecanlıyım. Ascendant’ta beş yıllık bir yolculuk oldu ve ekibimin harika bir şey yapma konusundaki kararlılığıyla gurur duyuyorum. Yeni bir fantezi dünyasında, hızlı ve akıcı dövüş, destansı bir hikaye ile sinematik, heyecan verici bir nişancı oyunu yaratmak için yola çıktık. Herkesin oynamasını sabırsızlıkla bekliyorum.”

Kaynak : https://shiftdelete.net/immortals-of-aveum-cikis-tarihi-belli-oldu
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli