user
e
sv

Red Magic’in yeni oyuncu monitörü, pazarı kökünden sallayabilir

181 okunma — 05 Nisan 2023 18:30
Red Magic tarafından geliştirilen yeni oyuncu monitörü, gerek özellikleri gerekse de fiyatıyla oyun dünyasını kökünden sarsacak.

Red Magic, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği bir etkinlikle küresel pazar için bir oyun faresi ve mekanik klavye ile 4K monitörünü tanıttı; ancak, fiyat o zamanlar açıklanmamıştı. Şimdi ise, marka monitörün fiyatını resmi olarak doğruladı.

Red Magic, 4K Oyun Monitörü’nün fiyatının 869 ABD doları olacağını duyurdu ve sınırlı bir süre için erken alım fiyatlarını 839 ABD doları olarak belirledi. Red Magic, kısa bir süre önce 27 inçlik Mini LED panelli yeni 4K oyun monitörünü tanıttı. Monitör, 3840 x 2160 piksel çözünürlük ve geniş 178° görüş açısı sunarak oyun ve diğer medya yoğunluğu gerektiren görevler için mükemmel bir seçenek sunuyor.

Özellikler açısından, monitör HDR 1000, ΔE <1 renk doğruluğu, AMD Freesync Premium Pro ve NVIDIA G-Sync gibi detaylara sahip.

Red Magic’in yeni oyuncu monitörü, pazarı kökünden sallayabilir

Oyun için, monitör keskin bir 160 Hz yenileme hızı ve 1 ms tepki süresi sunar. Bu özelliklerin eklenmesi, ekranda görünen görsellerin net ve temiz olmasına ve minimum giriş gecikmesi veya takılma olmasına yardımcı olur.

Monitör ayrıca ultra yüksek frekanslı PWM karartma özelliğini destekliyor ki bu da ekran parlaklığı üzerinde yüksek düzeyde kontrol sağlar. TÜV Rheinland tarafından Düşük Mavi Işık emisyonu için sertifikalı olan monitör, bu sayede minimum mavi ışık yaymakta ve uzun süreli kullanımda göz yorgunluğunu azaltmaya yardımcı olabilmektedir.

Monitörün arayüzü, bir HDMI 2.1 bağlantı noktası ve 90W ters güç kaynağını destekleyen bir USB Type-C bağlantı noktası içerir. Monitör standı, kullanıcıların en rahat görüş açısını bulabilmeleri için kolay yükseklik ve döndürme ayarları gibi ergonomik seçeneklere sahiptir.

Kaynak : https://www.teknolojioku.com/donanim/red-magicin-yeni-oyuncu-monitoru-pazari-kokunden-sallayabilir-642d51613d08501e4262c66d
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli