user
e
sv

The Outlast Trials için geri sayım başladı! Bu oyun çok ama çok korkutacak!

800 okunma — 11 Mart 2023 17:58
Yıllardır geliştirme sürecinde olan The Outlast Trials için yolun sonuna geliyoruz. Oyunun uzun zamandır beklenen erken erişim tarihi açıklandı. İşte detaylar.

The Outlast Trials, hayatta kalma korku oyunu serisi Outlast 2’nin devam oyunu olarak geliştirme sürecinde yer alıyor. Oyuncular, Soğuk Savaş dönemindeki gizli bir tesiste insan denekler üzerinde yapılan acımasız deneylere katılan zorunlu deneklerin kontrolünü ele alacak. Korku dolu anlar yaşatacak oyunun erken erişim tarihi de geliştirici Red Barrels tarafından bir fragman ile resmi olarak açıklandı.

The Outlast Trials 18 Mayıs’ta geliyor!

Serinin üçüncü oyunu olacak The Outlast Trials18 Mayıs tarihinde PC sürümüyle erken erişime girecek. Steam ve Epic Games üzerinde yayınlanacak oyunun şimdilik yalnızca PC platformuna geleceği belirtildi.

İlk olarak 2019 tarihinde duyurulan oyunun ne zaman piyasaya sürüleceği büyük bir merak konusuydu. Red Barrels’ın yayınladığı fragman da bu konudaki sorulara bir son verdi.

the Outlast trials çıkış tarihi
The Outlast Trials 18 Mayıs 2023 tarihinde erken erişim süreciyle PC platformu için çıkış yapacak.

The Outlast Trials, grafik açısından ilk iki Outlast oyununa göre çok gelişmiş düzeyde olacak. Bunun yanı sıra oyunda yeni mekanikler de yer alacak. Yani yalnızca elimizde kamera alıp etrafta koşturmayacağız. Zaten söz konusu mekanikler, oyuncuların büyük talepleri arasındaydı.

En büyük değişiklik ise oyunun çok oyuncu desteği sunması. The Outlast Trials tek başınıza edineceğiniz korku deneyimini yanı sıra arkadaşlarınızla keşfetmenizi de sağlayacak. Oyunun erken erişim çıkış tarihini ele alan son fragmanını da aşağıdan izleyebilirsiniz.

Kaynak : https://www.teknolojioku.com/oyun/the-outlast-trials-icin-geri-sayim-basladi-bu-oyun-cok-ama-cok-korkutacak-640b8e33d2db19427359ca8a
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli