user
e
sv

Samsung tarafından tanıtılan yeni mouse ve klavye görenlerin iştahını kabartıyor

302 okunma — 10 Mart 2023 19:33
Güney Koreli teknoloji devi Samsung tarafından tanıtılan yeni klavye ve Mouse ikilisi, görenleri kendisine hayran bırakıyor.

Samsung, son ürünüyle farklı tarzları sevenler için sürpriz yaptı. Kablosuz Klavye Mouse Mint Choco (SRP-9500MC) adlı bu cihaz, nane renginde şirin bir tasarıma sahip ve çikolata parçalarıyla süslenerek estetik ve işlevsellik arayışlarınızı tatmin edecek.

Fonksiyon tuşları, imleç tuşları, navigasyon kümesi ve sayısal tuş takımı dahil olmak üzere tam bir tuş setine sahip olan bu klavye, sorunsuz bir yazma deneyimi için ihtiyacınız olan her şeyi sunuyor. Hesap makinesi, medya kontrolü, ses ve ana sayfa düğmeleri gibi özel hızlı tuşlar, bilgisayarınızda gezinmeyi daha da kolaylaştırıyor.

Sadece 462 gram (1,02 pound) ağırlığındaki ve 436 x 125 x 23 mm boyutlarındaki bu klavye, hafif ve kompakt yapısıyla taşınması kolay. Laptop tarzı hissiyat sunan chiclet klavye tasarımı, makas anahtarlı mekanizma ile düşük gürültülü ve yumuşak dokunmatik tuşlarıyla kullanıcılara konforlu bir yazma deneyimi sunuyor.

Samsung tarafından tanıtılan yeni mouse ve klavye görenlerin iştahını kabartıyor - Resim : 1

Samsung tarafından tanıtılan yeni mouse ve klavye görenlerin iştahını kabartıyor

Ayrıca şık tasarımı ile hafif ve kompakt olan fare, yalnızca 49 gram (0,11 pound) ağırlığında ve 108 x 60 x 26 mm boyutlarında. Yüksek performanslı optik sensörü ve 800/1200/1600 DPI’lık üç hassasiyet seviyesi ile bu fare, tüm hareketlerinizde hassasiyet ve doğruluk sağlar.

Kablosuz 2.4GHz teknolojisini kullanan bu fare, oldukça duyarlı olmasına rağmen bir usb birimine ihtiyaç duyuyor ve bu yönüyle Bluetooth destekli rakiplerine göre biraz daha az pil ömrüne sahip. Samsung’un karakter ve çikolata çip baskısının aşınmaya dayanıklı kaplaması, cihazınızın uzun süre taze ve canlı görünmesini sağlayacaktır.

Samsung’un Kablosuz Klavye Mouse Mint Choco (SRP-9500MC) cihazı şu anda yalnızca kendi ülkesi Kore’de listeleniyor gibi görünüyor. Bu kombinin fiyatı veya hangi ülkelerde satışa sunulacağı hakkında ise maalesef şimdilik bir bilgi bulunmuyor.

Kaynak : https://www.teknolojioku.com/donanim/samsung-tarafindan-tanitilan-yeni-mouse-ve-klavye-gorenlerin-istahini-kabartiyor-640ad3fc5194f173e86b3c6d
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli