user
e
sv

Xiaomi, Redmi’nin çok satılan modelini güncellemeye başladı!

222 okunma — 08 Mart 2023 12:27
Çinli teknoloji devi Xiaomi, alt markalarıyla ülkemizde çok popüler. Şirket donanım ve fiyat konusunda kullanıcılarını memnun eden modeli için ekstra özellikler getirecek olan desteği sunmaya başladı. İşte detaylar.

MIUI 14, yeni bir görsel tasarım, daha iyi hale gelmiş ana ekran özellikleri ve iyileştirilmiş sistem performansı da dahil olmak üzere Xiaomi cihazlarına bir dizi yeni özellik ve iyileştirme getirecek.

Bütün bu özelliklere ek olarak MIUI 14, önceki sürümlerde bulunan hataları düzeltmek için bir takım değişiklikler de içeriyor. Xiaomi, Android 13 tabanlı yeni MIUI ara yüzüyle en iyi optimizasyonu 14.sürümle beraber sunmak istiyor. Türkiye’de sevilen modele bütün bu özellikler en sonunda yayınlandı.

Redmi Note 10 Pro için MIUI 14 yayınlandı

Redmi Note 10 Pro cihazları Xiaomi için önemli olan modeller zira şirketin ilk 108MP kamera lensini kullanmış ve fiyatıyla oldukça beğenilmişti. Xiaomi tarafından geliştirilen ve üretilen orta sınıf akıllı telefonlar ülkemizde de oldukça popüler olmayı başardı.

Redmi Note 10 Pro MIUI 14'ü alıyor!

Redmi Note 10 Pro güncellemesinin MIUI yapısı V14.0.1.0 TKFMIXM‘dir. Android 13 işletim sistemi üzerine inşa edilen MIUI 14, çok yakında tüm Redmi Note 10 Pro kullanıcılarının kullanımına sunulacak.

08 Mart 2023 tarihi itibariyle Global (Küresel) bölge için yayınlanan Redmi Note 10 Pro MIUI 14 güncellemesinin değişiklik günlüğü Xiaomi tarafından sağlanıyor.

[MIUI 14] : Hazır. Kararlı. Canlı.

[Öne Çıkanlar]

  • MIUI artık daha az bellek kullanıyor ve çok daha uzun süreler boyunca hızlı ve duyarlı olmaya devam ediyor.
  • Detaylara verilen önem, kişiselleştirmeyi yeniden tanımlıyor ve onu yeni bir seviyeye taşıyor.

[Temel deneyim]

  • MIUI artık daha az bellek kullanıyor ve çok daha uzun süreler boyunca hızlı ve duyarlı olmaya devam ediyor.

[Kişiselleştirme]

  • Detaylara verilen önem, kişiselleştirmeyi yeniden tanımlıyor ve onu yeni bir seviyeye taşıyor.
  • Süper simgeler, Ana ekranınıza yeni bir görünüm kazandıracaktır. (Süper simgeleri kullanabilmek için Ana ekranı ve Temaları en son sürüme güncelleyin.)
  • Ana ekran klasörleri, en çok ihtiyaç duyduğunuz uygulamaları öne çıkararak onları yalnızca bir dokunuş ötenizde tutar.

[Daha fazla özellik ve iyileştirme]

  • Ayarlar’da arama artık daha gelişmiş. Sonuçlardaki arama geçmişi ve kategoriler ile artık her şey çok daha net görünüyor.
[Sistem]
  • Android 13 tabanlı kararlı MIUI 14
  • Android Güvenlik Düzeltme Eki Şubat 2023’e güncellendi. Arttırılmış sistem güvenliği.
Kaynak : https://www.teknolojioku.com/guncel/xiaomi-redminin-cok-satilan-modelini-guncellemeye-basladi-64082dab1408372dfe7c82cb
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli