user
e
sv

Konsol için Hogwarts Legacy bekleyenleri üzecek gelişme!

207 okunma — 07 Mart 2023 19:40
Hogwarts Legacy PC sürümü ile oynanabilir olsa da oyun konsol için henüz çıkış yapmadı. Bunu takiben oyunun resmi Twitter hesabında Hogwarts Legacy konsol çıkış tarihinin ertelendiği paylaşıldı. İşte detaylar.

Hogwarts Legacy 10 Şubat 2023 tarihinde PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X/S için yayınlanmıştı ancak PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch için oyun henüz tanıtılmadı. Normalde oyun, 4 Nisan tarihinde PS4 ve Xbox One ve 25 Temmuz tarihinde ise Nintendo Switch için yayınlanacaktı. Şimdi ise bu tarihlerin ertelendiği oyunun resmi Twitter hesabında paylaşıldı.

Hogwarts Legacy PS4, Xbox One ve Nintendo Switch için yine ertelendi

Hogwarts Legacy’nin resmi Twitter hesabı oyunun PS4 ve Xbox One için ertelendiğini paylaştı. Nintendo Switch hakkında bilgi paylaşılmasa da endüstrideki birkaç kaynak, oyunun bu platformda söz konusu iki konsol gibi erteleme görecek.

Paylaşıma göre Hogwarts Legacy, PS4 ve Xbox One için 4 Nisan yerine 5 Mayıs tarihinde çıkış yapacak. Bu durum ile birlikte oyun iki konsol için ikinci kez erteleme görmüş oldu.

Hogwarts Legacy

Geliştirici firma ilk başta oyunun tüm platformlarda eş zamanlı olarak tanıtılacağını belirtmişti. Daha sonra yapılan bir açıklama ile PS4Xbox One ve Nintendo Switch platformlarına erteleme kararı gelmişti.

Kaynak : https://www.teknolojioku.com/oyun/konsol-icin-hogwarts-legacy-bekleyenleri-uzecek-gelisme-6406f014d9d70a5ad968d93c
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli